2733
2734
عنوان

صورتمو لیزر کنم مثل دختری م میشه

199 بازدید | 17 پست

دختر که بودم صورتم صاف و تپل و سفید بود بعداز ازدواج و بچه دارشدن پوستم سبزه شده و خالهای زیر پوستی قهوه ای درآوردم نمیدونم لک بارداری یا از چیز دیگس حالم بده میرم جلوی آیینه انگار نقطه های قهوه ای هی دارن بیشتر میشن لیزر جواب میده🥺🥺😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره...ولی چرا لایه بردار استفاده نمیکنی

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫
2728
2738

آره دیگه لیزر کنی همین‌جوری میشی

ولی باید ببینی پوستت چقدر محکم هست و حساس نیس

بعضیا نتیجه نمیگیرن و بدتر میشن

الان خواهر خودم خواست بره لک هاشو لیزر کنه دکتر گفت نمیشه چون پوستت حساسه بعد از لیزر دوبرابر میشن

آره مامانم چند جلسه رفت پوستش شبیه پوست نوزاد شده😍

واقعا لک کمرنگ قهوه ای رو میبره لیزر...من پوستم سفید توپولی و خداروشکر لک نداره ولی چندتا دونه کوچیک لکه قهوه ای چنر روزه میبینم ضدافتابم میزنم ولی دپرسم کرده برم لیزر حل میشه  

2706