2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خالی  مدام دارم شربت آبلیمو عسل و چهار تخم درست میکنم که عسل میریزم

هروقت سرفه‌ت گرفت یه قاشق بزن توی عسل و ذره ذره بخور. خیلی بهتر از اسپکتورانت عمل میکنه. گلودرد نداری؟ 

2738
هروقت سرفه‌ت گرفت یه قاشق بزن توی عسل و ذره ذره بخور. خیلی بهتر از اسپکتورانت عمل میکنه. گلودرد ندار ...

همسرم مبتلاس 

به من که میگه ندارم دیگه نمی دونم بخدا 😭😭😭

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
من فپق تخصص ریه رفتم گرونترین اسپره ها و استنساقیاروداد دریغ از ذره ای تاثیر.آزیترومایسین ۵۰۰ نجاتم ...

شماهم مبتلا به کرونا شدین؟

دیروز دکتر براش نوشت البته ۲۵۰ روزی یکی فقط ،نه ساعت نه هیچی

چی هست خوبه  تجربه کردین؟

اره یه پودره شبا نصف قاشق غذا خوری ده شب خوردم در کنار دارو های دکترم ب من شربت دکسترومتورفان داد برا سرفه و کپسول تاوانکس و امپول بتا،خودمم مرتب گلاب خوردم و ۸ساعت دارو امام کاظم

اره یه پودره شبا نصف قاشق غذا خوری ده شب خوردم در کنار دارو های دکترم ب من شربت دکسترومتورفان داد بر ...

کدومش بهتر اثر کرد برات ؟

واقعا گیجم موندم چکار کنم 😭😭😭دکترم دیگه نمیاد بریم 

شماهم مبتلا به کرونا شدین؟ دیروز دکتر براش نوشت البته ۲۵۰ روزی یکی فقط ،نه ساعت نه هیچی

آره پارسال،سرفه و‌تنگی نفس بیچارم کرده بود.از سرفه بالا میاوردم.هیچی خوبم نمیکرد هییییچی.عذاب الهی کشیدم ولی ازیترومایسین یک هفته ای نجاتم داد.۱۲ظهر یک عدد میخوردم

2706