2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر مشکلی باشه مینویسند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728

باید بری؟ دکتر میگه؟ نیازی نیس من به دکتر بگم

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
تا  اختلالی نباشه نیاز نیست. همون هرماه چکاب میشی صدا قلبش کافیه. امااون مشکل داشت میفرستن اک ...

من مطبی که میرم میبینم یچیز به شکم مادرا وصل میکنن هر حرکتی بچه میکنه یه دکمه میزنن این همونه؟؟؟

من مطبی که میرم میبینم یچیز به شکم مادرا وصل میکنن هر حرکتی بچه میکنه یه دکمه میزنن این همونه؟؟؟

فک کنم اکو همینه ک میگی.

اما صدای قلب جنین مث سنوگرافیه ک تو هر چکاب انجام میدی