2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیییییی😢😢😢😢😢

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
2728

مادرش کجا بوده

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
حرومزاده ی آخوندزاده

مگه اخوند بوده

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
مادرش کجا بوده

رفته بود خرید

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2738
مادرش کجا بوده

فرض کنید مادرش مرده بوده دور از جون

یعنی حتما باید مادر باشه تا یه نررررررررر به بچه خودش تجاوز نکنه؟؟؟اینجاهم مادر مقصره

خدایا عجب صبری داری

از چه نا آرامی؟ آنجا که راهی نیست❤️خدا❤️راه را میگشاید 

بسه اه،انقد تو سایتا و کانالا و پیجای مختلف میذارن شماها دیگه بس کنین،،دیروز تاحالا همه تاپیکا همینه،،،بسه اینجا کلللی زن حامله و خانوم دختر دار هست،،انقد احساساتمونو خراب نکنید ،،،،اون ی گهی خورد ،،،فقط ی همین علنی شده روزی هزارتا اتفاق میوفته ک اصن کسی نمیفهمه،،،میدونم ذهن همه اشفته هست،،ولی بسه بخدا ادم اگه دختر داشته باشه هی این میاد تو ذهنش هربار نگاه ب دخترش میکنه زندگی ب کامش تاخ میشه،،

بسه اه،انقد تو سایتا و کانالا و پیجای مختلف میذارن شماها دیگه بس کنین،،دیروز تاحالا همه تاپیکا همینه ...

اره والاه از وقتی شنیدم دیونه شدم

من دختر ۵ و نیم ساله دارم هر وقت میرم دکتر میزاشتم پیش خالش انقدر تجاوز تجاوز کردن پیش هیچ کس نمیزارم الان همدر مورد پدر 😟😟😟نمیدونم چ کنم

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
2706