2733
2734
عنوان

شما هم فک میکنین هرکی رشته خوبی قبول نشه خنگه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم نخبه ست و پر از تلاش من نه دانشگاه آزادی بودم

از نظر هوش من بهترم ولی از نظر تلاش خواهرم

احترام جفتمون هم پیش بقیه یکیه و با هر کسی بر اساس شخصیت و نگرشش برخورد میشه 

ببین ایراد کار کجاست هوش اجتماعی به رشته ربط نداره تو اگر عزت نفس اعتماد به نفس خوبی داشته باشی کسی نمیتونه چپ نگاهت کنه 

2731
خودت درس خوندی؟ رشته خوبی قبول شدی یانه؟

من ۱۵ سالمع برای تجربی میخام بخونم 

ولی دیدم اقوامممون همینجورین اگ قبول نشی ب عنوان خنک‌میبینن

کاربری ب من داده شده 😊 ۱۵ سالمه نپرسین و حمله نکنین...😐اشک ها کلماتی هستند که قلب نمی تواند آنها را بگویدمُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون                     من دختریم ک هیچکس از غم و ناراحتیم خبر نداره و‌هیچکس گریمو ندیده   
خواهرم نخبه ست و پر از تلاش من نه دانشگاه آزادی بودم از نظر هوش من بهترم ولی از نظر تلاش خواهرم اح ...

حتی قبلا از بقیه سوال میکردم

ولی  میدیدم که واکنش خیلی بدی نسبت به سوالم دارن دیگه از اطرافیانم نپرسیدم 

ولی الان وقتی یه چیزی رو نمیدونم یا بلد نیسم اغراق میکنم و جواب الکی نمیدم

میشه بخاطر این باشه؟؟

حتی قبلا از بقیه سوال میکردم ولی  میدیدم که واکنش خیلی بدی نسبت به سوالم دارن دیگه از اطرافیان ...

ببین من فکر میکنم متوجه مشکلت شدم 

شما برای گفتگوی بالغانه مشکل داری 

دایره لغاتت ضعیفه و وقتی زیاد از عبارت نمی‌دونم استفاده می‌کنی این حس رو به طرف مقابل میدی که من ضریب هوشی پایینی دارم 

مثلا همینجا گفتی اغراق میکنم اغراق کردن یعنی در مورد یه مسأله بزرگ نمایی کردن 

کاملا معنی جمله ت به غلط عوض شده بودمشکل بعدیت اینه که

تحلیل درستی از مشکل نداری یعنی مشکل به این بزرگی رو نمی‌بینی چسبیدی به رشته دانشگاهی 

نمی‌خوام بهت بر بخوره من که نمی شناسمت فقط می‌خوام هوشیار بشی و ایراد کار رو پیدا کنی

راه حل چیه؟ کتاب بخونی 

حتی شده رمان بخون ولی بخون 

کتاب دایره لغات رو گسترش میده نگرش رو تغییر میده و این امکان رو به وجود میاره که بتونی مسایل رو تحلیل کنی 

پس 

کتاب بخون 

کتاب های هری پاتر میتونن برات جذابیت داشته باشن 

کتاب زنان زیرک 

کتاب دهکده خاک بر سر 

هر چی توی هر موضوعی فقط بخون

یه عالمه کتاب جذاب هست که میتونی با توجه به سلیقه ت کلی ازشون لذت ببری و در کنارش نگرشت رو هم رشد بدی 

مسأله بعدی اینه که سفسطه توی کلام رو یاد بگیر 

ممکنه کلمه سفسطه بار منفی داشته باشه ولی واقعیت اینه که برای شروع بهترینه 

مثلا من میام در مورد یه موضوعی که توی تخصص منه و  قاعدتاً تو هیچ اطلاعی در موردش نداری حرف میزنم 

تو میمونی چی بگی چون قطعا چیزی در موردش نمیدونی ولی باید یک نکته رو ازش دریافت کنی و در مورد همون یک نکته شروع کنی به حرف زدن

2738
ببین من فکر میکنم متوجه مشکلت شدم  شما برای گفتگوی بالغانه مشکل داری  دایره لغاتت ضعیفه ...

بذار با مثال بگم 

مثلا من میگم* وقتی ریه کلپس کرده توسط مد hfo ریه مریض رو با حرکات فوق سریع  به مرحله ای میرسونن که بتونه پیپ بیشتری داشته باشه ولی چون مسأله حساسیه و هر پزشکی نمیتونه تحلیل درستی داشته باشه و به موقع واکنش نشون بده پس باید اولا دانشش رو در این مورد ببره بالا دوما بالا سر بیمار باقی بمونه که به یک باره مریض پونوموتراکس نشه *

از این حرف چی متوجه شدی؟ 

من دارم در مورد یه امکانی برای بهتر شدن ریه بیمار صحبت میکنم 

ممکنه از جزییات چیزی نفهمی ولی در همین حد جزیی رو متوجه شدی حالا باید چی کار کنی؟ 

خیلی ساده در مورد همون قسمتی که فهمیدی صحبت کن 

مثلا در این لحظه باید بگی من در مورد مد های مختلف چیز خاصی نمی‌دونم این در حیطه تخصص شماست ولی در رابطه با بهتر شدن وضعیت ریه به نظر من در کنار این مسایلی که فرمودید بخور می‌تونه کمک کننده باشه 

میبینی ؟ به همین سادگی بحث گسترش پیدا می‌کنه و میتونی مثلا در مورد انواع بخور ها حرف بزنی و بحث رو به سمتی هدایت کنی که در موردش اطلاعات داری 

ولی وقتی همینجوری طرف مقابل رو نگاه کنی بگی نمی‌دونم این حس رو منتقل می‌کنی که ضریب هوشیت پایینه و چیزی برای ارایه نداری