2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااااقعا؟ چرا من همش میگم اول چهره تو چهره ام اول بینی مهمه ؟

ببین اونی که زیباست ولی اندامش خوب نیست، اعتماد به نفسش پایینه، ولی لاغرا گونی ام بپوشن بهشون میاد و زیبا نشون داده میشن ، من خودم چاقم ، ولی واقعا از خدا میخوام کمکم کنه لاغر شم، آفرین تو صورت بینی خیلی تو زیبایی تاثیر داره

.
کلا نمیشه اخه چربی هم حذف کردین ؟  مثلا تخمه ...... نمیخورین؟

چیزای طبیعی هیچ چیزی رو حذف نکردم اتفاقا بیشترشم کردم جایگزین حذفیام کردم مغزیجات بجای چیپس و پفک

چربی هم خییییلی کم بیشتر ابپز میخورم

واقعا بدن سلامت میشه با حذف اینا

2728
ببین اونی که زیباست ولی اندامش خوب نیست، اعتماد به نفسش پایینه، ولی لاغرا گونی ام بپوشن بهشون م ...

من با رژیم دکتر حسینی ۱۰ کیلو کم کردم قیمتشم خیلی پایینه اگه خواستین از اونم استفاده کنین 

قصد تبلیغ ندارم چون خیلی دوست دارید لاعربشید گفتم 

خیلی لاغر شده بودی؟

خیلی خیلی نه ولی نرمال شده بودم

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
آفرین 👏🏻 واقعا اندام به آدم اعتماد به نفس میده👌🏻 به نظرم مهمتر از چهره اس

بنظر من زیبایی چهره مهم تره و بعد اندام خوب نه فقط لاغر باشی. چون زیاد لاغرم زشت میشه. خوش اندام و با صورت زیبا