2737
2734
عنوان

چاقی در ماه رمضان

72 بازدید | 7 پست

سلام خانوما من از دی رژیم گرفتمو تقریبا ۶.۵ کیلو کم کرده بودم دوهقته بود خودمو وزن نکرده بودم امروز رفتم دیدم ۶۰۰ گرم اضافه کردم بااینکه غذام تغییری نکرده یا زیاده روی هم نمیکنم به نظرتون چرا؟

خدایا شکرت بابت همه چیز ❤ 
۶۰۰اضافه کردن نمیشه عزیزم ممکنه مثانه ات پر باشه معده ات پر باشه من تا دو کیلو کم کردن یا اضافه کردن ...

عزیزم سحری خوردم دیگه چیزی نخوردم ولی خب همیشه که میرفتم تو ترازو ناشتاام ولی شامو روز قبلش ساعت ۹ میخورم دیشب تقریبا ۲.۵ خوردم یعنی میگی شاید هضم نشده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سحری خوردم دیگه چیزی نخوردم ولی خب همیشه که میرفتم تو ترازو ناشتاام ولی شامو روز قبلش ساعت ۹ م ...

اره عزیزم احتمالا هضم نشده چون بعد سحری ادم میخابه

خدا میبیند و بس...!
2731
احتمال بده ازونه در کل یه کیلو اینور اونور چاقی حساب نمیشه کاذبه .شیرینی جات اصلا نخور

زیادنمیخوردم سعی میکنم خیلی کمترش کنم جالبه او عید بااینکه تخمه شیرینی بیشتر خوردم لاغر شده بودم الان گرسنگی هم میکشم اضافه کردم

2738