2726
عنوان

کرونا گرفتم هیشکی جدیم نمیگیره

421 بازدید | 37 پست

همه علایمشو دارم تب بدن درد گلوم خشک میشه دماغم سوزش داره اولشم ک تب کردم شدید کهیر زدم.سردرد و  ببخشید اسهالم شدم ولی مامامم میگ سرماخوردگی داداشم میگ کرونا دروعه ماسک نزنید این حرفا هرچی میگم فاصله بگیدید باور نمیکنن😐

کلی مشکل برا خونوادم پیش اومده بگم چیا شده بخدا شمارو گریه میگیره تو رو خدا ایت الکرسی رو برای  ارامش خونوادم برای این ک همچی خوب بشه بخونین خواهش میکنم التماس میکنم 

اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْ‌سِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ ﴿٢٥٥﴾ لَا إِكْرَ‌اهَ فِي الدِّينِ ۖ قَد تَّبَيَّنَ الرُّ‌شْدُ مِنَ الْغَيِّ ۚ فَمَن يَكْفُرْ‌ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِن بِاللَّـهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْ‌وَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّـهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ ﴿٢٥٦﴾ اللَّـهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُوا يُخْرِ‌جُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ‌ ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُ‌وا أَوْلِيَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِ‌جُونَهُم مِّنَ النُّورِ‌ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَـٰئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ‌ ۖ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ ﴿٢٥٧ . 

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تا مرگ رفتم و برگشتم. اولش جدی نگرفت شوهرم. بستری و امپول های میلیونی.‌خانوادت وقتی هزینه کردن حالشون جا میاد.۱ماهه هنوز داغونم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

مهم نیست . خودشون ک گرفتن میفهمن   

شما فقط مایعات فراوان بخور .

توی  فلاکس دمنوش آویشن و عناب و پونه درست کن روزی چند بار بخور 

آب گرم و آبلیمو ..... 

ویتامین ای و دی و سی هم به قائده بخور   

آب نمک قرقره کن .

لبنیات و سردیجات هم نخور 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
نمیخوان باور کنن ک کرونا گرفتی واس همین هرچند اونقدم دیگ عجیب نیس خوب میشی رعایت کنی

خب این خیلی بده خودم نمیترسم اونا میگیرن خب بچه های برادرم ی سره خونه مان گناه دارن

یعنی قبلاً سرما میخوری این علایم رو نداشتی؟ خوب یه سرماخوردگیه دیگه 

الان همه چیزو به نام کرونا میزنن از سکته ی قلبی تا حساسیت فصلی .فقط نترس و قرنطینه شو 

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
2706