2737
2734
عنوان

تولدشهید

91 بازدید | 14 پست

سلام دوستان روزتون بخیر تولده شهیدابراهیم هادیه دوست دارم براش یه کاری انجام بدم ولی میدونم چجوری وچیکارکنم بغیرازصلوات قرآن خوندن بظرتون چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟لطفاراهنماییم کنید ی چیزی مثله صدقه دادن ب نیتش چنتانظربدین !

بخوام برم بهشت زهرام فک کنم بستس شماهاخبردارین؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میوه شیرینی خیرات کن

یا برای بچه های کار چیزی بخر

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

چن تا بسته تهیه کن ب بچه های کوچیک بده .آبمیوه و کیک و.. تو مناطق محروم

خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....
2738

بهشت زهرا که بسته نیست من دیروز رفتم ولی بهتره نری مزار شهدا شلوغ میشه خصوصا امروز 

ولی خب خیرات خوبه دیگ یا به نیت ایشون به خیریه یا نیازمند کمک کنی 

یا کیک و ابمیوه یا یه چیز بسته بندی بگیری بزاری تو همون مغازه هر کسی اومد بهشون بدن 

یا بسته های مواد غذایی بدی به نیازمندان و .

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671  

بعد از نماز ظهرو عصر 

ایت الکرسی تا وهو العلی العظیم 

بعدش تسبیحات حضرت زهرا (س)

بعدش ۳ بار سوره حمد بعدش ۳ صلوات 

بعدش ایه ۳و۲ سوره طلاق 

پشت سر هم باشه 

هدیه بکنید     تاثیر داره ان شاءالله 

منم خیلی به شهید ابراهیم هادی علاقه دارم. بنظرم همون صلوات و قران خیلی خوبه.‌تو شرایط بد کرونا نمیخواد بری عزیزم

الله صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

هدیه به شهید بزرگوار🌺

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
2706