2733
2734
عنوان

🍃عااااااشق این فرم صورتم +عکس😍🌹❤🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 43 پست
مگه فرم صورتت چه جوریه ؟ اگه خواستی یه عکس از خودت بزار 

من چونه کوچولویی دارم گرده بعد پیشونی متوسط دماغم خوبه راضیم یکم لپم دارم که خیلی اذیتم میکنن میخوام اونارو اب کنم اگر شدژۀم بزنم اما چون تاحالا کارای تزریقی روی صورتم انجام ندادم میترسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چونه کوچولویی دارم گرده بعد پیشونی متوسط دماغم خوبه راضیم یکم لپم دارم که خیلی اذیتم میکنن میخوام ...

اهان ببین بنظر صورتت قشنگع واقعا ، الکی بهش دست نزن حالا باز بدن خودته هر کاری که دوست داری باهاش میکنی و به کسیم ربطی نداره✨ ببین یه سوال من یه پل کوچولو روی بینیم دارم نمی‌خوام عملو و ژلم بزنم ، میخواستم بپرسم که با ورزش و ماساژ اینا ، امکانش هست که اون پل کمتر بشه ؟؟ چون احساس میکنم منو زشت کرده😞

اهان ببین بنظر صورتت قشنگع واقعا ، الکی بهش دست نزن حالا باز بدن خودته هر کاری که دوست داری باهاش می ...

منم خودم دوست دارم بینیمو کوچیک تر کنم بعد یه چیزی توی اینستا دیدم ژل کوچک کننده بینی عکس و اینام گذاشته بود ولی خب باز فضای مجازی بودو راست و دروغش معلوم نیس ولی شنیدم با ماساژو اینا ژل بینیم شنیدم یه سابلیمینال و کنترل ضمیر ناخوداگاهو بیوکنزیم شنیدم برای کوچک کردن بینی اینا ولی میگم راست و دروغشو اطمینان ندارم

2731
منم خودم دوست دارم بینیمو کوچیک تر کنم بعد یه چیزی توی اینستا دیدم ژل کوچک کننده بینی عکس و اینام گذ ...

اره منم سابلیمینالو شنیدم ولی فکنم دروغ باشه ، حالا امیدوارم که این پلش کمتر بشه منم مثل شما بینی کوچیکو بیشتر دوست دارم ، مرسی که راهنماییم کردین😊💟😍

اره منم سابلیمینالو شنیدم ولی فکنم دروغ باشه ، حالا امیدوارم که این پلش کمتر بشه منم مثل شما بینی کو ...

خواهش میکنم حالا من مامانمو راضی کنم اون ژل بینی بگیره امتحان کنم نتیجه ای اگر حاصل شد میام بهت میگم

خواهش میکنم حالا من مامانمو راضی کنم اون ژل بینی بگیره امتحان کنم نتیجه ای اگر حاصل شد میام بهت میگم

من فقط میخوام اون پل بینیم بره تو چون خیلی ضایع شده قیافم ، شما هم قوز بینی دارین یا بینیتون صافه و فقط گوشتیه؟

2738
من فقط میخوام اون پل بینیم بره تو چون خیلی ضایع شده قیافم ، شما هم قوز بینی دارین یا بینیتون صافه و ...

نه مال منم یکم قوز داره یعنی همون باعث شده قوس نداشته باشه و صاف صاف باشه من دوس دارم یه خورده قوسم باشه

اخه از جلو خط میشه بدم میاد دلم میخواد قوس داشته باشه عروسکی باشه

اهان ، بنظرم شما باید از این چسب های لیفت بینی بگیرید ، چون میگن به مرور زمان اگه هر روز ۸ ساعت اینا روی بینیتون باشه ، به مرور فرم بینیو تغییر میده و اینکه چسباشم بیرنگه اگه می‌خواین میتونم لینک خریدشو از دیجیکالا بهتون بدم ، میتونین نظرات پایینشم بخونین ، بیشتریا راضی بودن