2726
عنوان

مادرم بهم اعتماد نداره....

| مشاهده متن کامل بحث + 1276 بازدید | 23 پست
دوماه 

زوده برای برگشتن اعتمادش 

رفتارش عادیه

حالا دختر خوب چرا اینکارو کردی؟ از مادر محرم تر کیه تو زندگی ازش قائم کردی؟ 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زوده برای برگشتن اعتمادش  رفتارش عادیه حالا دختر خوب چرا اینکارو کردی؟ از مادر محرم تر کیه تو ...

اینا رسم دارن 

اگه دختر با پسر چت کنه سرشو میبرن😒😒منم نگفتم بهش 

عاشق هات چیپس😍😋😋😋

[QUOTE=186761740]والا اصلا بهشت زیر پاشون نیس کل زندگیم فقط منو تحقیر کرده و بهم گیر داده و گفته تو دختر ناپاکی هستی ...[/QUOTE نمیگم بخاطر مادرت بخاطر خودت هیچ وقت باهیچ پسری دوست نشو نه به خاطر گناه و خدا چون ما آدما گناه زیاد داریم تو پرونده مون بلکه به خاطر اعصاب روان آینده دلت میگم هیچ پسری ارزش عصبی شدن نداره من 32سالمه دوتا بچه دارم قطعا دخترم با پسری در آینده دوست میشه چطور بهش بگم نکن وقتی خودم اون خلاف انجام دادم روحیه انرزی آینده شوق ذوقم همش پرید😔

آرزومه خونم تکمیل بشه برم داخلش فرشام پهن کنم وسیله های بنجلمم بچینم بعد خودم وسط خونه ولووو شم هرکی زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 🥰🥰🥰منو خدا دقیقه نود درست کرد اینم داشت در کارگاه می‌بست بره دیگه یه تیکه گل آمد زیر پاش همینجوری یه چی سر هم کرد گذاشت تو کوره نه پولی نه قشنگی نه اندام نه شانس نه کوفت نه زهر مار هیچی صبم در کوره باز کرد دید خیلی چیا کم دارما گفت بذار بره مردم ببینن بخندن دلشون شاد بشه دیگه  شوتم کرد رو زمین حالام اینجا تک تنها هیشکی محل سگ بهم نمیده هر چی خودش صدا میزنم انگار نه انگار شما پولی مالی قشنگی اضافه نداری بهم بدی حیرونم ناموسا🦙🦙😯😯😯
2728
اینا رسم دارن  اگه دختر با پسر چت کنه سرشو میبرن😒😒منم نگفتم بهش

چیزی. که از حرفت برداشت کردم اینه که هنوز خودت اونقدرام فکر نمیکنی که کارت اشتباه بوده، چطور توقع داری مامانت بهت اعتماد کنه؟! 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
چیزی. که از حرفت برداشت کردم اینه که هنوز خودت اونقدرام فکر نمیکنی که کارت اشتباه بوده، چطور توقع دا ...

من میدونم اشتباه بوده

ولی وقتی بهم اعتماد ندارن منم واسم فرق نمیکنه

مثل معتادی که ترک کرده ولی اطرفیانش میگن هنوز مواد مصرف میکنه

خوب اعصاب ادم خورد میشه باز میره سمتش...

عاشق هات چیپس😍😋😋😋
من میدونم اشتباه بوده ولی وقتی بهم اعتماد ندارن منم واسم فرق نمیکنه مثل معتادی که ترک کرده ولی اطر ...

یکم اول با خودت صادق باش 

تو گناه رو بخاطر خدا باید ترک کنی یا بخاطر حرف مردم؟! (اینجا مردم برای شما میشن پدر و مادر) 

من میدونم اشتباه بوده ولی وقتی بهم اعتماد ندارن منم واسم فرق نمیکنه مثل معتادی که ترک کرده ولی اطر ...

نکن نه بخاطر مادرت پدرت جدت بخاطر خودت من این راه رفتم به خدا جز پشیمونی هیچی تهش نبود به روزی میرسی به امروز من ظاهرت توپ اما درونت داغووون

آرزومه خونم تکمیل بشه برم داخلش فرشام پهن کنم وسیله های بنجلمم بچینم بعد خودم وسط خونه ولووو شم هرکی زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 🥰🥰🥰منو خدا دقیقه نود درست کرد اینم داشت در کارگاه می‌بست بره دیگه یه تیکه گل آمد زیر پاش همینجوری یه چی سر هم کرد گذاشت تو کوره نه پولی نه قشنگی نه اندام نه شانس نه کوفت نه زهر مار هیچی صبم در کوره باز کرد دید خیلی چیا کم دارما گفت بذار بره مردم ببینن بخندن دلشون شاد بشه دیگه  شوتم کرد رو زمین حالام اینجا تک تنها هیشکی محل سگ بهم نمیده هر چی خودش صدا میزنم انگار نه انگار شما پولی مالی قشنگی اضافه نداری بهم بدی حیرونم ناموسا🦙🦙😯😯😯