2726
نمیتونم بگم آره حتما کوتاه کن چون عکس فقط ابرو بود شاید به کله صورتت بیاد حالا نظر بدم کوتاه کن کوتا ...

همين الانشم پشيمونم من نميخواستم كلشو بزنه رفتم گفتم فقط هشتي بيست بارم گفتم نفهميدم كي همشو زد 

همين الانشم پشيمونم من نميخواستم كلشو بزنه رفتم گفتم فقط هشتي بيست بارم گفتم نفهميدم كي همشو زد  ...

ای بابا این آرایشگرا اصلا به حرف آدم گوش نمیکنن 

ولی من که عاشق این مدل ابروم تازه ابروهای من حالت هشتی کمونیه بین این دوتاس ولی دوست دارم صاف باشه مثله ابروهای تو برا اینه میخوام برم درست کنم 😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا این آرایشگرا اصلا به حرف آدم گوش نمیکنن  ولی من که عاشق این مدل ابروم تازه ابروهای من ...

من اگه زمان ب عقب برگرده هرگزنميكنم توام اگه ابروهات خوبه تاج داره كامله نرو ب نظرم دعا كن براي من پاك ءه افسردگي گرفتم من الروهامو دوست داشتم 

من اگه زمان ب عقب برگرده هرگزنميكنم توام اگه ابروهات خوبه تاج داره كامله نرو ب نظرم دعا كن براي من پ ...

یه کم دمش مشکل داره ولی بقیه جاهاش اوکیه ، اگه چهرتو خشن نشون نمیده ناراحت نباش الان همه ابروشونو اینجوری میکنن

2728
من اگه زمان ب عقب برگرده هرگزنميكنم توام اگه ابروهات خوبه تاج داره كامله نرو ب نظرم دعا كن براي من پ ...

امروز یکی دو نفر دیدم ابروشون این شکلی بود خیلی خوشگل بود چشم و ابروشون