2737
2734

از حال و اوضاع خودتون و نی نی بکید

دخترم ۴۵ روزشه. خیلی بیقراره رفلاکس و کولیک داره. پدی لاکت و کولیک اید میدم فایده نداره انگار

الانم تو بغلمه😭 دستم میسکنه از درد

وضع خونه داغون. اوضاع منو شوهرم داغون. هیچ کجا نمیریم

شب ها فقط و فقط تو پتو اونم شااااید اروم شه

موقع تولد چهار کیلو. ۳۴ روزگی ۴۸۰۰. 

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉

تا اخر سه ماهگی باید تحمل کنی عزیزم.. خدا قوت

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید شیرم کمه. چطور بفهمم؟!!!!!

کمکی بهش نمیدین؟

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2728

عزيزم اومدم بگم اين روزا هم ميگذره تحمل كن تو يه مامان قوي هستي سختش همسن روزاس بمرور كوليك و رفلاكس از بين ميره

براي هر دو ببرش دكتر حتما

شبا اگر كوليك نميذاره بخوابه ببر تو ماشين فوق العاده اررم ميكنه بچرو

صداي سشوار و جارو هم عاليه برا كوليك

برا رفلاكس حتمااا رژيم رعايت كن

و ننو سنتي ببند تو خونه بجاي پتو من تا شش ماه پسرمو تو ننو ميخوابوندم 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2738
شاید شیرم کمه. چطور بفهمم؟!!!!!

رنج نرمال افرايش وزن تو زاد تو ماهايي اول ٨٠٠ گرمه كه خب گرفته اين وزنو نگران نباش فقط حتما حتما رژيم رعايت كن براي رفلاكس و كوليك

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
رنج نرمال افرايش وزن تو زاد تو ماهايي اول ٨٠٠ گرمه كه خب گرفته اين وزنو نگران نباش فقط حتما حتما رژي ...

چی بخورم؟ فقط برنج و مرغ میمونه

صبحونه هیچی نمیخورم

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉

عزیزم فکر نونم شیرت کم باشه 

ماشالله وزنش خوبه

پسر من دوماهگیش وزنش ۴۸۰۰بود

اما عادی که گریه میکنه

پسرمن ۴نیم ماهه هس

خیلی خستم کرده  خونه که افتضاح 

دستم خیلی درد میکنه

پریشب داشتم بخش شیر میدادم خوابم برد یدفعه سرم خورد به لبه گهواره 

هنوزم سرم خیلی د رد  میکنه 

یه ذره نبات با عرق نعنا واب جوشیده قاطی کن اندازه یه قاشق چایی خوری بهش بده بعداز چند دقیقه با دگلو میکنه واروم میشه بچه ام الان چهارماهه نیم هست واسه درد دلش ونغخ از این معجون استفاده میکنم منم به کارام نمیرسم با وجودیکه مادرشوهرم کنارمه نمیاد کمکم

عزیزم فکر نونم شیرت کم باشه  ماشالله وزنش خوبه پسر من دوماهگیش وزنش ۴۸۰۰بود اما عادی که گریه ...

منم دخترم چهارماهشه شبا می‌خوابه روزها هم  باید پیشش باشم وگرنه همش گریه میکنه بقیه بجای اینکه کمکم بکنند  میگن تو عادتش دادی طفلک دنبال بازیگوشی هست 

2706