2733
2739
عنوان

من ۱۳ ساعت درس میخونم

4350 بازدید | 45 پست

بچه ها من تقریبا ۱۲ ۱۳ ساعت وقت دارم شاید فقط روزی یک ساعت بخوابم  ولی هر دو سه ساعت ک درس میخونم بعدش خسته میشم ک نمیتونم برم سراغ ی درس دیگه و فقطم با خوابیدن نیم ساعته یک ساعته سرحال میشم ولی خوابم هم نمیاد ی راهکار میشه بهم بدین ک ذهنم خسته نباشه یا ی طور دیگه جز خوابیدن استراحت کنم  ( مثلا اگر نیم ساعتم بی کار بشینم ذهنم باز نمیشه ) ولی اخه نمیخوام بخوابم چون ب زور بیدار میشم 

۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کنکوری؟رشتت چیه؟

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2738

خب خیلی کم میخوابی که 

شبا به اندازه کافی بخواب در طول روزم سرحال میشی دیگه

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

واقعا این نوع مطالعه خیلی مضره 

از چند نظر اولیش و مهم ترینش خواب شب برای ثبت اطلاعات روز لازمه 

یک ساعت دردی رو دوا نمیکنه 

شاید بگید یادمه ولی بلند مدت اینطوری نیست 

و دوم بازه های مطالعاتی  و استراحت استانداردی ندارید 

Throw out butterflies
2706