2726
عنوان

دیابت بارداری

970 بازدید | 17 پست

سلام خانما 

من هفته پیش آزمایش گلوکز دادم قند ناشتام 87 قند ساعت اول 160 و قند ساعت دومم 268 بود که نوشته بود احتمال خطا داره مامایی که پیشش رفتم تو بهداشت بهم گفت یکم رعایت کن تا یه ماه دیگه یه آزمایش دیگه واست بنویسم حالا میخوام بدونم چه رژیم غذایی باید داشته باشم 

کسی تجربه داشته تو این زمینه 

خیلی استرس گرفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیرینیجات کم بخور برنج زیادنخور سبزیجات ومیوه بخور کنار غذاسالاد بخور آب هم زیاد بخور صبحانه زود بخور تا قندت راتنظیم کنه 

🌹نگران فردایت نباش خدا از قبل آنجاست 🌹کاش خداصدایم رابشنوه خیلی وقته ازش خواستم😢دلم گرفته است برای راحتی دلم دعاکنید😔
2728

دیابت بارداری ک ترس نداره عزیزم من خودم داشتم هم خودم کاملا سالمم هم دخترم و هیچ ترسی نداره... قند ناشتات خیلی خوب بوده و نشون میده ک دیابت نداری ولی تکرار کنی هم بد نیست برای رعایت کردن هم کلا سعی کن غذای سالم بخوری تو بارداری و چیزای مضر مثل نوشابه و آبمیوه های غیر طبیعی و شکلات و شیرینی و فست فود نخوری نون سفید هم کمتر مصرف کن کلا متعادل غذا بخور

دیابت بارداری ک ترس نداره عزیزم من خودم داشتم هم خودم کاملا سالمم هم دخترم و هیچ ترسی نداره... قند ن ...

شما موقع زایمان دخترتون رفت nicu?

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
شیرینیجات کم بخور برنج زیادنخور سبزیجات ومیوه بخور کنار غذاسالاد بخور آب هم زیاد بخور صبحانه زود بخو ...

اااا چه جالب هفته هامون تقریبا یکی هست 

شما هم دیابت داری؟ 

فقط شکر؟ ینی خرما و نبات و عسل و اینطور چیزا خوبه؟ 

عزیزم بخدا من خیلی اطلاع ندارم بهتره از یه متخصص تغذیه بپرسی 

من خاله ام دیابت بارداری داشت رفته بود پیش متخصص تغذیه بهش گفته بود سبزیجات مثل اسفناج، بروکلی، خیار و گوجه و این چیزا زیاد بخور و نونت حتما سبوس دار باشه و یه سری توصیه دیگه ک من یادم نیست 

تو با روح من از روز ِ ازل یارترینی🤍
اااا چه جالب هفته هامون تقریبا یکی هست  شما هم دیابت داری؟

آره هفته هامون یکیه 😊قند خونم لب مرزه از اول بارداری ماهی یه بار آزمایش قند خون میدم برای من قند ناشتام 97 بود رعایت میکنم بالا نره خیلی سخته 

🌹نگران فردایت نباش خدا از قبل آنجاست 🌹کاش خداصدایم رابشنوه خیلی وقته ازش خواستم😢دلم گرفته است برای راحتی دلم دعاکنید😔
آها میشه لطفا کارایی که میکنی رو به منم بگی؟ 

بیشتر میوه وسبزیجات میخورم نوشابه و فست فود حذف کردم شکلات و شیرینی نمی خورم برنج کم میخورم بیشتر نان سنگک میخورم نان سفید کم میخورم سالاد کنار غذا بدون سس مایونز میخورم صبحانه زود میخورم شکر وقند نمی خورم اگر هم استفاده کنم در حد خیلی کم میخورم فعالیت هم خیلی خوبه برای تنظیم قند خون ولی من تو بارداری دکتر بهم استراحت داده کدو سبز رنده کنی باماست بخوریقندخونو پایین میاره ...

بیشتر میوه وسبزیجات میخورم نوشابه و فست فود حذف کردم شکلات و شیرینی نمی خورم برنج کم میخورم بیشتر نا ...

یه دنیا ممنون عزیزم 

انشاالله نی نی های جفتمون سالم بیان بغلمون :) 

2706