2733
2734
عنوان

الهی بمیرم اشک شوهرمو درآوردم

26039 بازدید | 617 پست

سلام من چند روز پیش سر یه مسئله ای که هر دو مقصر بودیم با شوهرم دعوام شد که یهویی من بی عقل از دهنم پرید چند تا فحش به پدر و مادر شوهرم دادم که شوهرم خیلی عصبانی شد و داد و بیداد کرد و گفت تو با پدر و مادر من چیکار داری؟؟ 

آخه 7 ماه پیش پدر شوهرم فوت کرد 

شوهرم اون شب قهر کرد و فرداش دیدم داره از خونه بیرون میره بهش گفتم کجا میری؟ دیروز خودت به منشی زنگ زدی گفتی امروز نمیری مطب(شوهرم دندانپزشکه) 

گفت به تو مربوط نیست و رفت یک ساعت گذشت نگران شدم هرچی زنگ زدم جواب نداد 

اول زنگ زدم به دوتا برادر شوهرم گفتم پیش شما اومده گفتن نه زنگ زدم مادر شوهرم پرسیدم پیش شماست گفت بود الان پنج دقیقس رفته گفت میره بهشت زهرا سر خاک باباش خیلیم حالش بد بود. 

منم دلم طاقت نیاورد سوار ماشینم شدم رفتم بهشت زهرا دیدم سر خاک باباش نشسته رفتم پشت سرش نفهمید اومدم الهی بمیرم دیدم داره گریه می کنه با گریه میگفت 

بابا از وقتی رفتی پشتم خالی شده زمین خوردم حس میکنم از پا افتادم احساس زمین خوردن میکنم. وقتی بودی هیشکی قدرتو نمی دونست الان میفهمم که یتیم شدن یعنی چی. دیروزم کلا خورد شدم ‌سر یه دعوا که زنم بهت فحش داد

همینطور که شوهرم داشت با گریه با پدرش سر خاک دردودل می‌کرد منم اشکام می‌ریخت و گریه کردم که بعد از چند دقیقه بلند شد منو دید

منم یهو از کنترل خارج شدم گریم شدید تر شد پریدم تو بغلش با هم گریه کردیم 

شوهرم چند دقیقه گریه کرد و آروم شد ولی گریه من بیشتر و بلند تر میشد نیم ساعت تو بغل شوهرم گریه کردم بعدش با هم رفتیم خونه ولی هنوزم باهام قهره 

نمیدونم چطور از دلش دربیارم

میدونم اشتباه کردم

چطور ازش دلجویی کنم؟؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رمان زیاد میخونی؟

فرزندم تو هرگز به این دنیا که ارزش دیدن و زیستن ندارد نخواهی امد،و این تنها چیزیست که میتوانی به خاطرش به من افتخار کنی :)*کاربری مال دونفره.یه مجرد و یه متاهل.یه وقتایی سوالا و مشکلات بقیه رو هم میزاریم
2731
2738

خیلی بی فرهنگی

خیلی

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕
2706