2410
2553
عنوان

همسایه اذیت کن

113 بازدید | 7 پست

سلام،بچه ها،ما خونمون سه واحد،ما طبقه وسطیم،طبقه پایینی مستاجر،بالای ما صاحبخونه،این دوطبقه زناشون مدام تو حیاطن فرش پهن میکنن الان ک ماه رمضونه با کرونا،از صبح تا شب تو حیاطن،میرن دم در میشینن،انروز شوهرم گفت برید انورتر بشینید گفتن عیب نداره بیاین از وسطمون رد شید،خکدشون دو نفرن چند نفر دیگه رو هم میارن تو حیاط،درم یکسره باز،دیشب از ساعت ۹،تا ۱،شب تو حیاط بودن قلیون میکشیدن،ب حساب خودشون رعایت میکردن ساکت بودن،ایناش ب کنار اگه یک مهمون سرزده بیاد نمیگه این چ حیاطی چ خونه ایه،موندم چکار کنم من حساسم یا کار اونا بده؟پایینی شوهرش ب خاطر اینکار چند بار زدش بازم تو حیاط ولو شوار یکشب در میون نیس،بالایی هم ک شوارش خونه باشه بازم براش مهم نیس،چکار کنیم؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کاش برید ازونجا چ خجالت اوره کاراشون یاد خونه های قدیمی پایین شهر تهران تو فیلما میفته ادم

گیسوی کمند تو در باد پرچم آزادگیمان خواهد بود🕊🌱 اینجا دوباره کربلاست اهل کوفه از اهل حسین جداست🤍

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2714