2726
عنوان

آموزش قانون جذب صفر تا صد!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1457 بازدید | 93 پست
اعتماد به نفس برا رانندگی

من بنده توانمند الهی هستم.روح پروردگار در من دمیده شده و مانند ذات الهی به هر کاری توانمندم.در رانندگی بسیار موفق و عالی عمل میکنم.خدایا سپاسگذرارم

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
قبولی در دندانپزشکی1401

از الان باید خودتو تو دانشگاه تصور کنی عزیزم هر روز بشین و تسویر سازی کن

خدایا بابت قبولی در دانشگاه.... و در رشته....از تو سپایسگزارم.من همه امور را به دستان پر توان پروردگار میسپارم و یقین دارم که پروزگار به هر کاری قادر و تواناست.خدایا سپاسگذارم

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلاامتی دخترم

بیماریشون چیه عزیزم؟

خداوندا دخترم را بنده الهی و سپاسگذارت را به دستان پر مهر و رطف تو میسپارم.برایش ارامش سلامتی و تندرستی میطلبم.برای سلامتی فرزندم.هدیه الهی ات خداوندا سپاسگذارم.متشکرم.

یا من اسمه دوا و ذکرهو شفا رو هم زیاد بخون عزیزم

افوض امری الی الله ان الله بصیر بلعباد هم مدام بگو

عاشق یه فامیل شدم چکار کنم ک ازم خاستگاری کنه؟ و با هم ازدواج کنیم؟ دعات میکنم مرسی😘

عزیزم بالا تر بر جذب عشق و ازدواج گزاشتم ازونا شمام استفاده کن

2728
زمین داریم با برادر شوهرام شریکیم میخاییم بفروشیم اونا همش بهونه میارن.الانم یه مشتری داره چجوری دعا ...

برای برادر شوهر نامه بنویس برای روح الهیش نیازی نیس اصلا بفرستی با ببینه تو ی کاغذ بنویس نگت دار پیش خودت 

بنویس روح الهی.. فلانی...درود خداوند بر تو باد.برایت از خداوند خیر و برکت میطلبم.ارامش و عشق و ثروت میطلبم.لطفا برای فروش زمین رضایت بده سپاسگذارم 

یدونم ایه قران هست وران خاطرم نیس  دقیق سرچ کنید گوگل.با نیت خوب بنویس ایه رو بزار تو زمینت  حتما فروش میره

بیماریشون چیه عزیزم؟ خداوندا دخترم را بنده الهی و سپاسگذارت را به دستان پر مهر و رطف تو میسپارم.برا ...

اختلال کم تحرکی

اگه ممکنه برای شفای دخترم ی حمد بخونیید ممنون میشم 
عشق الهی در روابطم حکم فرماست.برای رابطه ای عالی و پایدار خداوند را سپاسگزارم.برای تعهد و اعتمادی ک ...

@janahoraaa    

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
جانم

عزیز دلم واسه امضات تگت کردم فدا اگه دست ها رو نگاه کنی واسه محبت همسرم هست😘

واست آرزوی عشق و  محبت  روز افزون از طرف همسرت میکنم 😘

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
عزیز دلم واسه امضات تگت کردم فدا اگه دست ها رو نگاه کنی واسه محبت همسرم هست😘 واست آرزوی عشق و  ...

ممنونم مهربون،خیلی خوشحالم کردی🌹

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏
ممنونم مهربون،خیلی خوشحالم کردی🌹

فداتم 😍😘

2706