2726

اونم یه لاش.ی هست ک با یه زن دیگه به غیر تو بوده و عشق تو و دوست داشتن تو اصا براش مهم نبوده . 

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی توروندید

وفاداریاتو یادش رفت

یه دختر دیگرو به تویی که وفادارپاش موندی ترجیح داد

وقتی فراموشت کرد

وقتی خودشو در اختیار کسی غیرتو گذاشتو حریم پاک زنرگیتونو به گند کشید

وقتی براش مهم نبودی

وقتی بهت فکر نکرد

وقتی نخواستت

حق نداری دلتنگ شی

گیسوی کمند تو در باد پرچم آزادگیمان خواهد بود🕊🌱 اینجا دوباره کربلاست اهل کوفه از اهل حسین جداست🤍
نه. قرار شد است بیاد تعهد محضری بده که دیگه خیانت نکند 

خب بهتره حتما مشاوره ام برید یعنی فقط تعهد و اینا کافی نیست و آدما رو تغییر نمیده بالاخره اون خیانت یه دلیلی داشته بهتره شرط کنی بعد چندجلسه مشاوره برگردید سر زندگی عادیتون

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
آره. قرار شد است بیاد تعهد محضری بده که دیگه خیانت نکند 

اگه قصدت برگشته پس خودتو اذیت نکن که مدام یادش بیفتی اگه میخوای ببخشی قلباً ببخش که خودت آرامش داشته باشی

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

مرتیکه خیانت کار هول بی تعهد:)بی لیاقت😒

اگه رفتی دیگه تو کوچه ما نیا!....                              چون می‌دونی کینه ایم تو ام می‌خواستم دیگه ببین چه دیوی بشم! برای رسیدن به آرزوهام دعا کنید⁦♥️⁩🌹
2706