1874
2075

گور باباش

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!آنشرلی ام عشق همتون😎          توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست بوخدا🙄🙄😑🚥🚦تیکر به وقت تولد آنشرلی🥰🥰میشه واسه ازدواج و خوشبختی انشرلیتون دعا کنید🥰🤩🤩🤩🤩🤩🖐🖐🖐🖐🖐

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

میخوای ببخشی وبرگردی؟ 

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

طبیعیه..ایشون خیانت کرده شما که ازش بدت نمیومده که الان احساسی نداشته باشی‌

تصمیمت چیه؟میخوای جدا بشی؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بهت خیانت کرده  

ببخشید دیگه بهتر از این نمیتونستم  

کسی چه می داند چند نفر در بستر هایی جدا از هم یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤        دنیای وارونه با مفاهیم وارونه🙃     با این قیمتا تنها جایی که میتونم برم قربون توئه! ^^        بی وفا بشی بی وفا میشماااااا😌💙       خدایا تو بساز توبسازی قشنگه...!💛            ظلمِ ظالم ، جورِ صیّاد آشیانم داده بر باد ! ای خدا ! ای فلک ! ای طبیعت ! شامِ تاریکِ ما را سحر کن .🙂    goftino.com/c/BVamgS

پیش بسوی بعدیااا🐎🐎🐎😍😍

تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکووووحححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2050

اون لیاقت نداره که دلتنگش باشی توبیشترازاین حرفامیرزی اینجوری ارزش خودتوپایین نیار 

واقعابعضیاازعقل محروم اند هنوز هم تودوران طفولیتشون بسرمیبرند لطفابزرگ شید بعدواردیه سایت عمومی بشین 

چیت کمتر ازاونا بود ک ترجیح داده.....

یادخیانتش.....

عقل بیاد سرجاش

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات محمدی پسندمهمونم کن ..تیکربارداری نیس مال طلاقم دعاکنیدزودتر راحت بشم دلایل طلاقم(کتکم میزد.بددهنی.بی احترامی میکرد.شکاک.بددهن بودمهم ترینش خیانت میکرد مچش چندبارگرفتم😔😏)من ی خانوم۲۳مجرد باتجربه میشم قرار نیست چون دارم طلاق میگیرم ضعیف باشم میخام درس بخونم ادامه تحصیل بدم قرارکلی پیشرفت کنم میخام برم دنبال آرزوهای ک ۶سال ازشون دورشدم من ی تک دخترم ی تک فرزندم من نورچشم این خونم امیدوارم ب همین زودی جدابشم جداشدنم ب صلاحمه الان حس یه زندانی دارم ک آزادی مشروط داره ولی روزی مث چکاوک آزاد میشم ( من قراربودمادربشم ولی علی منوتنهاگذاشت اسمونی موندپسرم هیچوقت ازیادم نمیری جان مادر🥺❤)(من یه دختر روستاییم یک عدد دهاتیم😍❤روستامون سرسبز ترینه )غذای ک میخوری خفت میکنه میتونم بهت آب بدم وهم میتونم بشینم نگات کنم😊...پس حواستوجمع کن....«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) خداگر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری😃توهمان دردیگر😉
2081

اونم یه لاش.ی هست ک با یه زن دیگه به غیر تو بوده و عشق تو و دوست داشتن تو اصا براش مهم نبوده . 

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕
1718