2726

عجب😐😐😐

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
غلط کرده مرتیکه هیز

غیرتی شدی😂😂😂😂

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم.فقط خواهرشوهرم به مادرشوهرم گفته جایی که من هستم دیگه اونو و همسرش نمیان مادرشوهرمم تیریپ قه ...

وا.... بهتر. عکس بفرست حتما خیلی خوشگلی و خانم که حسودیشون میشه

عاشق همسر و دخترمم. مودبم و از بی ادبا خوشم نمیادو حتی الامکان سعی میکنم دلی رو نشکنم. خدایا خودمو و زندگیمو دست خودت میسپورم...نگهدارمون باش
2728

شمارا به خدا  ،  وقتی دامادشون اومد فراری بشو

فاصله بگیر،

پوشش ات و درست کن

محل سگ  نده به دامادشون

اونا دست خودشون  نیست که حساس شدن،

دامادشون بیماره

شما که سالمی،شما که از خدا میترسی،

بخاطر رضای خدا هم  که شده 

کارایی که گفتم و انجام بده

فقط به تو نگاه میکنه؟!

:/

ببین اصلا به روی خودت نیار

مادرشوهر و خواهرشوهر منم به من حساسن

چون من خیلی به خودم میرسم و شیک میپوشم میترسن دامادشون مقایسع کنه اوایل خیلی تحویل میگرفتم داماده رو بخاطر خواهرشوهرم

الانا دیگه محلش نمیدم جز سلام و خداحافظ

اونا میخواستن من تیپمو عوض کنم بخاطر شوهرش

اما من چون خانمم درک کردم حساسیتش رو تنها کاری که کردم حفظ فاصله س

ولی کلا میبینم چقدر حساسن حتی از نگاهاشون میفهممم😑

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست
نمیدونم.فقط خواهرشوهرم به مادرشوهرم گفته جایی که من هستم دیگه اونو و همسرش نمیان مادرشوهرمم تیریپ قه ...

به احتمال زیاد تو داعواشون، شوهرش خوبی های تو رو زده تو سر خواهر شوهرت. برا همین اینقد حساس شده. تو  هم برای آرامش خودت و خواهر شوهرت جایی که اونا هستن دیگه نرو. از خدات هم باشه

یه سوال شماهاهمه سحرخیزین این ساعت بیدارین؟؟؟

به نام خدا من ساعت ۴ از خواب پریدم تا الان بیدارم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

آره 

من کلاس دارم 

ولی از بس درس خونم اومدم اینجا😂💔

سلااااام جون دل صبحتون به شادی ما هرروز ساعت شش صبح بیدار میشیم و میریم پیاده روی و کلی انرژی مثبت از کائنات میگیریم خدارووووصدهزارمرتبه شکر 😎

شوخی کردم سحر خیز کجا بود من به شخصه شماره یک داشتم بیدارشدم دیگه نتونستم بخوایم😒

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
وا.... بهتر. عکس بفرست حتما خیلی خوشگلی و خانم که حسودیشون میشه

نه عزیزم زیبایی من و خواهرشوهرم هم سطحه.تازه من همیشه محجبه م و چادری

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.