2726
عنوان

این حالت ها رو کسی داره آیا؟

193 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها....طاعات قبول....کسی هست اینجا برنامه زندگی پس از زندگی رو دیده باشه؟ من به ویدن این برنامه شدیدا مشتاقم و حتما باید هر روز ببینم.ولی در شبانه رکز یسره ذهنم مشغوله حرفای تجربه گرا میشه و شب ها با ترس میخابم و در کل شب ها اضطراب و ترس دارم 

خب نبین ، همینکه تا الان دیدی قطعا ب اندازه کافی تلنگر بوده 

دیگه نبین که به روحیه ات آسیب نرسه

اعصاب و روانت مهمتره

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از یه طرف هم نمیشه نبینم چون خیلی برام جالبه این برنامه....حالا خم که میبینم زندگیم با ترس هگراه میش ...

ترس چی؟ترس نداره که؟اونا که همشون از خوبی میگند

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست/هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود/صحنه پیوسته به جاست/خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد....
ترس چی؟ترس نداره که؟اونا که همشون از خوبی میگند

بعضیها اول بد بود براشون بعدش خوب شد....من خیلی تحت تاثیر قرار میگیرم فک میکنم الانه که یهویی منم برم اونور دنیا و چیزای بد ببینم

بعضیها اول بد بود براشون بعدش خوب شد....من خیلی تحت تاثیر قرار میگیرم فک میکنم الانه که یهویی ...

عزیزم خب اگه  ناراحت میشی نبیین

ولی اگه دقت کرده باشی خدا درنهایت همشونو راضی میکنه و خوشحال.

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست/هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود/صحنه پیوسته به جاست/خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد....
عزیزم خب اگه  ناراحت میشی نبیین ولی اگه دقت کرده باشی خدا درنهایت همشونو راضی میکنه و خوشحال.

خوب اره آخرش آره....ولی همون اولشم اینجوری میشه واسه آدم دوس ندارم واسم ازین چیزا پیش بیاد.امشب که به شوهرم چسبیدمو گریه میکردم از خدا میخاستم ببخشه منو

عزیزم خب اگه  ناراحت میشی نبیین ولی اگه دقت کرده باشی خدا درنهایت همشونو راضی میکنه و خوشحال.

چون در گذشته زندگیم خیلی گناه کرده بودم خیلی میترسم.حتی از خوندن قرآن هم کمی ترس دادم

خوب اره آخرش آره....ولی همون اولشم اینجوری میشه واسه آدم دوس ندارم واسم ازین چیزا پیش بیاد.امشب که ب ...

اره سخته...بخصوص دومی که قهر بودن باهاش 

ولی باید حواسمون به کارامون باشه،خدا هم ایشالا میخشه

مهربونه خدا. ولی اگه ناراحت میشی بگو یه نفر جات ببینه بعد برات تعریف کنه و جاهای ناراحت کنند شو نگه اثر ترسش کمتر میشه

از یه طرف هم واسم سواله چرا ما که خودمون تو این دنیا نمیبینیم و درک نداریم وقتی کار بد میکنیم چه اتفاقایی اونور دنیا برامون رقم میخوره.بعد میریم اونور دنیا تازه میفهمیم اینهمه عذاب داره.آدم شوکه میشه.این با عدل خدا سازگاری داره؟

چون در گذشته زندگیم خیلی گناه کرده بودم خیلی میترسم.حتی از خوندن قرآن هم کمی ترس دادم

توبه و انجام ندادن اون گناه تنها راهشه...

وقی توبه کنه آدم خدا راحت میبخشه و انگار اصلا اون گناه را انجام ندادی...اونا که اینجوری  شدن احتمالن  به گناهشان آگاه نبودن و توبه نکردند...خداروشکر کن فهمیدی 

از یه طرف هم واسم سواله چرا ما که خودمون تو این دنیا نمیبینیم و درک نداریم وقتی کار بد میکنیم چه اتف ...

چرا  دیگه وقتی خدا میگه انجام نده ما انجام میدیم باید فک کنیم عذاب داره، یعنی اگه خدا نمی‌گفت چه کارایی گناهه یهو میرفیم اون دنیا می‌دیدیم وای این گناه بود نمیدونستم آره عدل خدا ناسازگارند.. اما الان میدونیم درواقع هروقت کاری میخوایم انجام بدیم باید فک کنیم گناهه اگه‌گناه پس اون دنیا صدرصد عذابه..اینجوری عدل خدا هم برقراره

2706