2733
2734

بچها شوهرم صبح میخواد بره تست کرونا بده امروز رفته دکتر بهش گفتن فردا بیا تست بده مشخص بشه دعا کنید تستش منفی بشه 😔خیلی استرس دارم دعا کنید یه صلوات واسه اینکه تستش منفی بشه میفرستین♥️انشاالله خدا بهترینارو واسه تک تکتون بخواد♥️

قوی اما بی حس❄🖇

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشالله منفیه عزیزم

حتی اگرم مثبت باشه یه سرماخوردگیه خیلی خیلی، خودتون تقویت کنید استرس برای این بیماری سمه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
2731
انشالله منفیه عزیزم حتی اگرم مثبت باشه یه سرماخوردگیه خیلی خیلی، خودتون تقویت کنید استرس برای این ب ...

خودش استرس نداره از وقتی فهمیده خونه مامانش رفته تو اتاق  تا فردا که بره تست بده من بیشتر از خودش استرس دارم‌از صبح که رفته دکتر دارم گریه میکنم😭😭

قوی اما بی حس❄🖇
2738
خودش استرس نداره از وقتی فهمیده خونه مامانش رفته تو اتاق  تا فردا که بره تست بده من بیشتر از خو ...

وااااا خیلی، اشتباه میکنی عزیزم من همسرم گرفت بجا اینکه بشینم گریه کنم تموم توانم بخرج دادم اینقدر ازش پرستاری کردم و بهش رسیدم تا خداروشکر خوب شد 😍

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
2706