2726
عنوان

دوستان بیاین لطفا سوال دارم خیلی مهمه راجب بیماری

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 44 پست
سرطان معده مسری نیست اگه توده باشه ،ولی میکروب معده مسزیه اونم با دهن زدن به لازم شخصی بیمار

منظورمنم دقیقاهمینه

عامل۶۰درصدسرطان معده هلیکوباکتری هس،که اونم به راحتی منتقل میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هلو باکتریا

از طرق هم غذا شدن یا فرنج کیس امکان خیلی کمی داره منتقل بشه..

همین هلوباکتیریا میتونخ یکی از عاملین سرطان بذشه

اما جفتش احتمال داره اونم خیلی کم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
منظورمنم دقیقاهمینه عامل۶۰درصدسرطان معده هلیکوباکتری هس،که اونم به راحتی منتقل میشه

میکروب که توی معده نمیمونه که بشه سران اگه سد سرطان دیگه میکروب نیست

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
اخه تو اینترنت خوندم امکان انتقال دهان به دهان یه رابطه هست

زگیل امکان داره و ایدز

@نی_نی_یار_۵  بهت قول میدم ک فردا بیشتر از امروز عاشقت باشم😊               لغو کاربریم نکن هیچوقت😁
هرکی یه چی میگه تو نت خوندم که امکان انتقالش هست با رابطه. 😐🙏🏻

عزیزم اگر منظورتون همون هلیکوباکتره که دوستان گفتن برای هرکسی ممکنه الودگیش پیش بیاد ولی قرار نیست تو بدن همه به سرطان تبدیل بشه.بعدشم شما فکرهای مثبت بکن.

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
ینی از روزی ک سرطان بدن و درگیر کنه همه علائمش باهم نشون میده ؟

چند سال زخم معده داشته نرفته درمان کنه. همیشه درد و ناراحتی داشت و خب سیگار کشیدن زیاد و اینا باعث شد سرطان بشه

2706