2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولین باره عکس چت میذارم😂بچا ی راه حلی بگید من بخوابم چیکار کنم😑

واقعا از این ک بهتون بگن توله سگ ناراحت نیستید 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

قهریم

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
2728
الهیییی..آشتی میکنین تا شب

۱۰ روزه قهریم.خدا نکنه آشتی کنیم کاش بره بمیره آشغال

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
ای وای.چرا

بیشعور نمیدونم از چی ناراحت بود گیر داده بود بهم گفت چرا مادر شوهر خواهرش گفت بیا تو گوشی عکس عروس و پسرمو نشونت بدم نگاه کردی.صدتا حرف بد بهم زد هرچی تو خونه بود هم شکوند گوشی خودشم خورد کرد.بچه هام وحشت کرده بودن.من شب تا صبح زندانی هم تو خونه دختر عموم مرده بزور منو برد سر خاکش بعد میگه تو لباسات سیاهه چرا جلو بقیه لبخند زدی .چی بگم ی دیوونه زنجیری افتاده به جونم راه فرارم ندارم

بیشعور نمیدونم از چی ناراحت بود گیر داده بود بهم گفت چرا مادر شوهر خواهرش گفت بیا تو گوشی عکس عروس و ...

ای بابا

.حالا اونم عصبانی بوده..کوتاه بیایین

کاربری دو نفره😍😍🤭🤭🌹🌹🌹🌹
ای بابا .حالا اونم عصبانی بوده..کوتاه بیایین

آخخ خودش داره کشش میده به من میگه تو آبرو سرت نمیشه تو شرف نداری سرتو میکنی تو گوشی مردم از هر جهت بهش نگاه میکنم ایرادی نمبینم یعنی به زنه میگفتن دوست ندارم عکس نشونم بدی😭😭😭

آخخ خودش داره کشش میده به من میگه تو آبرو سرت نمیشه تو شرف نداری سرتو میکنی تو گوشی مردم از هر جهت ب ...

انشاالله حل بشه عزیزم..

آدم چی بگه از مردا☹️😞

کاربری دو نفره😍😍🤭🤭🌹🌹🌹🌹
واقعا از این ک بهتون بگن توله سگ ناراحت نیستید  

خواهر،   شوهر بی ذوق من اوج ابراز علاقش ب من اینجوریه😂نه خب میدونم لحنش چجوریه ک میگه ناراحت نمیشم💙

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی
خواهر،   شوهر بی ذوق من اوج ابراز علاقش ب من اینجوریه😂نه خب میدونم لحنش چجوریه ک میگه نار ...

اهان😂❤

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2706