2733
2734
عنوان

مامانا پسرم تب داره چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وا صبح دیره تا صبح خدایی نکرده ممکنه هزارتا اتفاق بیوفته همین الانشم دیره باید همون اول که با استامینوفن پایین نیومد میبردیش بیمارستان پاشو ببرش 

کاش میشد بشی🖤💔
2731
الان میرم دکتر. قلبش خیلی تندمیزنه. صدادارنفس میکشه لپاش داغه داغه توروخدادعاکنیدممنون ازهمتون که را ...

خبرمون کن .پوشک چندتا ببر احتمالا بستری بشه

آرزو کنمت؛براورده شدن بلدی؟؟؟🤗
2738
نه مشهدم

تبش اصلا پایین نیومده؟ هول نکن، گریه هم نکن کنترل کن خودتو

اگه میتونی ببرش از اتاق بیرون برو جلو تلویزیون بشونش روی پاهات، پاهاشو بذار تو لگن آب و نمک و سرکه سیب، چندتا اسباب بازی هم بریز تو آبش بگو بیا اینارو بشوریم، که دستاشم خیس بشه،

فقط حواست به دمای آب و اتاق باشه که سردش نشه لرز کنه

دختر من سر واکسن ۱۸ ماهگی ۲ روز کامل تب داشت و همینطوری تبش اومد پایین 

اورژانس جواب نمیده، اگر نمیتونی ببریش دکتر الان، تو اسنپ دکتر میتونی همین الان زنگ بزنی حرف بزنی با دکتر بهت بگه چکار کنی

سلام عزیزم. مریض شده حسابی اونشب که آمپول تب شکن زداصلا تبش پایین نمیومد. الانم بدجورمریضه سرفه ابری ...

ای جان

دختر منم همینطور، از دیروز صبح تب کرده، حالا الانم که تبش اومده پایین سرفه و بی حالی و آبریزش داره

بروفن بدده ببر الان اورژانسی بیمارستان

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

هر چه سریعتر ببرش بیمارستان

جای تو بودم صبر نمیکردم

لاقل سرم بزنن بدنش خشک نشه 

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2706