2058
2075

سلام به همگی 👋❤

آرزو و دعاهاتونرو بگید 🤲🥺

من خودم از خدا میخوام که به هدفم برسم تا پدر و مادرم بهم افتخار کنن و بتونم خوشحالشون کنم 

و یه آرزو دیگه ای که دارم،تا زمانی زنده باشم و نفس بکشم که پدر و مادرم هستن ....🥺🤲

یه شهریوری لجباز 😛😎💚❤

خدایا همون همیشگی

نه ایمون داره نه دل داره نه دین داره یارم سه تا چیزی ک مو از بخت بد هرسه شو دارم...  نه عشق حالیشه نه لیلا ومجنون دوس داره ولم کرده میون غصه های بی شمارم...

ارزو میکنم ارزویی نمونه تو دلمون🤎

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران😈💪شلوارپلنگی😉✌🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون😆  در موردفیلمای ترکی اگ سوالی داشتید درخدمتم🤩✌🏽چرا من هیچ کاری نمیکنم ولی همش خستمه😐حوصله هیچ کاریم ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزن حوصله ندارم یهو دیدی ی چی گفتم ک دلت بشکنه😊  دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔.....اسفند💟 دنسررررم😍💃💞  هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
2050
2064

آرزو میکنم بدون هیچ مشکلی به هدفم برسم 🥺

اگر ی پسر دیدی که میکاپ کرده ، با همجنس خودش میگرده ، هر جور دلش میخواد زندگی می‌کنه به جای اینکه بگی نگاه این که پسر نیست و مردونگی نداره سرتو بکن تو لاک خودت و هیچی نگو به تو چه ؟ ها زندگی خودشه ، به جای اینکه پشت سرش عر عر کنی و زر مفت بزنی برو دنبال کارت برو دنبال همونایی که فکر می‌کنی مردن اوک ؟ #گوسفند_نباش 😐⁦🚶🏻‍♀️⁩

اول سلامتی کرونا بره ماهم خونه دارشیم🌹

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
1718