2410
2553
عنوان

حس ششم قوی بیا لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 85 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امشب بهم میگه بمون باهام همیشه تا روزی که ی آدم خوب بیاد کسی که بتونه خوشبختت کنه من نمیتونم خوشبختت ...

الهی عزیزم حس میکنه نمیتونه خوشبختت کنه اما تو نزار این فکرو بکنه 

طلاق باعث شده روش تاثیر بزاره

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸
2456
الهی عزیزم حس میکنه نمیتونه خوشبختت کنه اما تو نزار این فکرو بکنه  طلاق باعث شده روش تاثیر بزا ...

واسم دعا کن 😭😭😭جفتمون حالمون بده اما بازم حس میکنم بی رحم و سنگدل 

‹ تا استخوان مبتلای توام^^🔗♥️ ›
2714
منم یکیو خیلی دوسش دارم ولی تاحالا ندیده منو  چیکار کنم ؟؟ برم دیدنش؟؟

اون دوست داره؟ 

تاحالا بهت گفته همو ببینیم

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸
اصلا منو ندیده تاالان😭😭😭

خو پس برو