2726

میگن قرص کمر برای حامله شدن خوبه استفاده کردید؟نتیجه داده؟ممنون میشم برام توضیح بدین

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی😭😭😭؟؟اخه میگن دستای خدا به لطافت نوزاد تازه متولد شدس...🤲🤲🤲

وای من اره 

اصلانم یادم‌نمیاد چطوری استفاده کردم فقط یادمه رو گاز ترکوندمش 

کلانم اقدام‌نکرده بودم تاحالا برای گرم کردن رحمم زدم

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرص کمر چیه

یه چیزه گردیه قهوه ای رنگه و سفت میزارنش روی حرارت میشکافه و داخلش هسته داره اونو برای کمر درد استفاده میکنن تازگی خوندم تو نی نی سایت برا حامله شدنم استفاده میسه

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی😭😭😭؟؟اخه میگن دستای خدا به لطافت نوزاد تازه متولد شدس...🤲🤲🤲
2728
وای من اره  اصلانم یادم‌نمیاد چطوری استفاده کردم فقط یادمه رو گاز ترکوندمش  کلانم اقدام‌ ...

چطوری استفاده کردی؟

زودی حامله شدی؟

چطوری استفاده کردی؟ زودی حامله شدی؟

اصلا یادم نیست 

یکبارم بیشتر استفاده نکردم 

بله من کلا زوذی با دار میشم

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
اصلا یادم نیست  یکبارم بیشتر استفاده نکردم  بله من کلا زوذی با دار میشم

وای خوشبحالت خداحفظ کنه بچه هاتو برات

اصلا یادم نیست  یکبارم بیشتر استفاده نکردم  بله من کلا زوذی با دار میشم

مثل من تو اول اقدام 

سومین کاربریمه نترکونید بابا 🤗یه پسر دارم تا نداره ♥️خدایا پسرمو از بندگان صالحت قرار بده از دست شیطان صفت ها در امان نگهدار امین. واسه حاجت هام یه صلوات بفرستین دوستان واسه آرامشم ممنون عزیزانم 🤗♥️😘
یه چیزه گردیه قهوه ای رنگه و سفت میزارنش روی حرارت میشکافه و داخلش هسته داره اونو برای کمر درد استفا ...

اهاا مرسی

چند وقته تو اقدامی عزیزم؟؟

چشم بر هم زدنی مرد کوچکِ من🧒بزرگ‌ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سربلند کنم..👪❤
2706