2726
من بگین

تیز بینی دقت زیادی داری شایدم چشماتو ریز میکنی که دقیق ببینی و تمرکز کنی 

خدا خفم نکنه یاده شرلوک هولمز افتادم 😂😂😂😂

شکاکی کم و زیادشو نمیدونم 

دوست داری زود به نتیجه برسی... ولی اگه دیر جواب بگیری هم راضی هستی که به جواب رسیدی

شاید یکوچولو دلت گرفته

پشتت گرمه. به خدا 

اگه جایی زمین بخوری خدا دستتو میگیره بلندت میکنه

حتی اگه آرامشت بهم بخوره سریعا دوباره آرامش پیدا میکنی... 

حتی این آرامش از چهره و چای خوردن شما میباره 😍😊

این کاربری متعلق به چندین نفر میباشد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره 😁

😊

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
خخخخ نمیدونم بخدا 😅 نی نی سایت با این تاپیک نشونم داد حدسام خوبه 😅 البته اسی تاپیک زد 👏باریک ب اس ...

بنظرت ممکنه یوقت شوهرم بهم خیانت کنه؟اگه موقعیتش جور باشه براش

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰
منظورم مو بلند مثله راپنزل بود 😂😂😂 اصلا یه تصویری از موهای راپنزل... سشوار کشیده و پرپشت و رنگی ...

ها تاحدودی بگی نگی چشمام درشته عین همون فقد بوروسفید نیستم نیستم 😂

درســـت همــون لحـظہ ڪہ نا امیــــدے     یـــکے صـدات میڪنـہ ومیگہ:                                  بـــــاراخرت باشہ کـہ فکــرکنـے هیشکیونداری   من ازاین بالـاهوا تودارمـ☝                                          ✨دوســت دار تــــ💗ـو آفـــریدگــارت✨
بنظرت ممکنه یوقت شوهرم بهم خیانت کنه؟اگه موقعیتش جور باشه براش

عزیزم من حس شیشم نیستم.. ولی بنظرم اگه هر آدمی ذره ای انرژی به کائنات بفرسته به خودش برمیگرده... شما هم شک خیانت نداشته باشید که توی کائنات نچرخه. 

انرژی مثبت بفرستین به کائنات... 

درسته من خیلی جوونم ولی به خدا بخاطر خوبیتون میگم از این سوالا نکنید و از غریبه جواب نخواین 

ببخشید اگه جوری که انتظار داشتین پاسخ ندادم ❤

این کاربری متعلق به چندین نفر میباشد. 
با نمک و تو دل برو 😍

نمیدونم😂

درســـت همــون لحـظہ ڪہ نا امیــــدے     یـــکے صـدات میڪنـہ ومیگہ:                                  بـــــاراخرت باشہ کـہ فکــرکنـے هیشکیونداری   من ازاین بالـاهوا تودارمـ☝                                          ✨دوســت دار تــــ💗ـو آفـــریدگــارت✨
با همه راحت و خودمونی و دلسوزی  انقد مهربونی انگار همه دورت یه هاله ای از مهربونی میبینن 😅 و ...

خیلی اروم و مهربونی خیلی خوب صحبت میکنی سنجیده میحرفی و هیچ وقت نمیخای کسیو ناراحت کنی کمی هم احساساتی هستی

ممنونم عزیزم راس میگی همشون هستم غیر حسود هیچ وقت تو زندگیم حسودی نکردم بجز دو ماه اونم سالها پیش حس ...

اخه میگن تو هر انسان حسودی هم هس  ولی قشنگ معلومه تو مهربونی مهربون کی بودی تو😂😂😍

2706