1874
2079
منظورم مو بلند مثله راپنزل بود 😂😂😂 اصلا یه تصویری از موهای راپنزل... سشوار کشیده و پرپشت و رنگی ...

ها تاحدودی بگی نگی چشمام درشته عین همون فقد بوروسفید نیستم نیستم 😂

درســـت همــون لحـظہ ڪہ نا امیــــدے     یـــکے صـدات میڪنـہ ومیگہ:                                  بـــــاراخرت باشہ کـہ فکــرکنـے هیشکیونداری   من ازاین بالـاهوا تودارمـ☝                                          ✨دوســت دار تــــ💗ـو آفـــریدگــارت✨

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

بنظرت ممکنه یوقت شوهرم بهم خیانت کنه؟اگه موقعیتش جور باشه براش

عزیزم من حس شیشم نیستم.. ولی بنظرم اگه هر آدمی ذره ای انرژی به کائنات بفرسته به خودش برمیگرده... شما هم شک خیانت نداشته باشید که توی کائنات نچرخه. 

انرژی مثبت بفرستین به کائنات... 

درسته من خیلی جوونم ولی به خدا بخاطر خوبیتون میگم از این سوالا نکنید و از غریبه جواب نخواین 

ببخشید اگه جوری که انتظار داشتین پاسخ ندادم ❤

این کاربری متعلق به چندین نفر میباشد. 
2087
با نمک و تو دل برو 😍

نمیدونم😂

درســـت همــون لحـظہ ڪہ نا امیــــدے     یـــکے صـدات میڪنـہ ومیگہ:                                  بـــــاراخرت باشہ کـہ فکــرکنـے هیشکیونداری   من ازاین بالـاهوا تودارمـ☝                                          ✨دوســت دار تــــ💗ـو آفـــریدگــارت✨
با همه راحت و خودمونی و دلسوزی  انقد مهربونی انگار همه دورت یه هاله ای از مهربونی میبینن 😅 و ...

خیلی اروم و مهربونی خیلی خوب صحبت میکنی سنجیده میحرفی و هیچ وقت نمیخای کسیو ناراحت کنی کمی هم احساساتی هستی

ممنونم عزیزم راس میگی همشون هستم غیر حسود هیچ وقت تو زندگیم حسودی نکردم بجز دو ماه اونم سالها پیش حس ...

اخه میگن تو هر انسان حسودی هم هس  ولی قشنگ معلومه تو مهربونی مهربون کی بودی تو😂😂😍

2032
اخه میگن تو هر انسان حسودی هم هس    ولی قشنگ معلومه تو مهربونی مهربون کی بودی تو😂😂😍

😂😂😂😂😂برا من همشو یه جا تو دو ماه داد ولی عجب درد بی درمونی بود خدا به دادم برسه دیگه هیچ وقت گرفتار نشم مرسی عشقم خودتم مهربونی که بقیه رو هم مهربون میبینی عزیز دلم 

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گرش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****از "سودابه‌‌ی صبور" عزیز و دوست داشتنی من
ساکت و سربزیر و توو خودتی ولی جمع آشنا باشه برعکسی  همرو دوس داری همه هم دوست دارن  یکم ...

افرین عزیزم ❤❤❤

زمان ازدواجمم میشه بگی لطفا ؟؟؟

اینک‌کی واسم خواستگار میاد؟؟؟

همسر ایندم چ مشخصاتی داره ؟؟؟

عزیزم من حس شیشم نیستم.. ولی بنظرم اگه هر آدمی ذره ای انرژی به کائنات بفرسته به خودش برمیگرده... شما ...

خودمم یجورایی خسته شدم همش فکرای منفی دیشب تا صبح اصلا نتونستم بخابم 

وای جدی میگی عزیزم خواهش میکنم ولی چه حدسی زدم ها کیف کن

فدات بشم لذت بردم🌹🌹🌹

بانوی خانه ات شده ام،خانه ای ک عجیب بوی عشق میدهد خانه ای ک با سلیقه ما چیده شده و هرروز شاهد قهقه های ازته دل ماست،بعید نیس خانیمان هم از این همه عشق ما دلش غنج برود،ولی دیگه وقتشه از فکرورویا بیام بیرون،😭بیام تو دنیای واقعی و ببینم ک الان ی عالمه فاصله بینمونه و باتمام دلتنگی هامون باید سفت و سخت بایستیم تا این همه سختی و دوری از پادربیاد،نمیدونم کی ولی مطمینم ما وعشق ما از پس این دوری وسختی و گرونی و بی انصافی و.... برمیایم میریم تو بهشت کوچیکمونو زندگیمونو شروع میکنیم،خانوما لطفا برای هنه جوونا ک میخوان برن سرخونه زندگیشون و ما صلوات بفرستین و دعا کنین 🌹
2104
1718