2058
2075
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
من من من

ملوس مهربون 

با دیوُارِ اُتاقِتـ دَردو دِلـ کُنـ 📓-!🌻 -لااَقَل نه قِضاوَتـ میکُنه 👩🏾‍⚖-!✨ -نَه اِصکِرینـ شاتـ میگیرِه ⏱-!💛 -نَه فوروارد میکُنِه 🗞-!‌-•
2077
شاد و پرانرژی

اره😍😚😚

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

منم بگین

خدایا دلم واسه واژه مادر شدن پرررررر میکشه واسه اینکه منم طعم مادر شدنو بچشم خدایا من صبرم کمه تسلیم منو اینجوری امتحان نکن منو با چیزایی ک میدونی نمیتونم امتحان نکن قبول دارم بنده بی طاقتیم اعتراف میکنم منو ببخش ک انقد ضعیفم😢😢میشه شماهم صلوات بدینواسه مادر شدنم و سلامتی خانوادم  ممنون میشم 😢😢😢 
2032

منم بگید لطفا

با انرژی مثبت و افکار مثبتم به همه خواسته هام میرسم مطمئنم در آینده ای نه چندان دور.بهترین فرزند رو دارم بهترین شوهر رو دارم بهترین زندگی رو دارم.به داشته هاتون افتخار کنید.من بهترینم خدایم خواسته که بهترین باشم سپاسگذارم خدای مهربونم و متشکرم که منو به تمام خواسته هایم رساندی......
قلبم🤪😍😘😘اخه از اسم کاربری تو چی میشه حدس زد😂😂ولی کلا حس میکنم خیلی شیطونی😚

یس

🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶🏻‍♂️📿📿📿📿😭من بی خیال خواب   تو بی خیال بخواب   صدات اوج آرامشه😍😋😃 آقامین دلی جیرانیم😂😍آیاق قابیمین باغی آچیلان زامان    آرخامی چئویرمگه دیوار آختاررام    دوروب منه اینسانلارا گوونمکدن دانیشما     🙃               💔  لعنت اولسون دوردوغوموز یردع ایچیمیزه توشن سیخینتیا      آلاه قادالم آز یارات کیفیتدی یارات 😂😅      خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت.                     خاک اینجا بوی سیل مکرر میدهد...                                         بلاخره یه روز همه چی درست میشه   درستم نشد تموم که میشه😉.
2081
وقت کردین منم‌بگین😁

من توی چند تا تاپیک پست هاتون رو دیدم و بنظرم منطقی و مهربون هستین 

فک کنم عکستون رو هم توی یکی از تاپیک ها دیدم زیبا بودین 😉❤

یه زمانی زشتی هاتم برام قشنگ بود...ولی الان حتی قشنگی هاتم برام زشته....😏 

منم بگین.

همین الان تو خود اروپا مساجد رو باز کردن ودارن اذان میگن و ایسادن به نمازاونوقت بعضی هموطنایه خودمون اومدن تاپیک زدن که دیدین بالاخره حرم هاتونو با الکل شستن؟دیدین بالاخره مساجد رو تعطیل کردن؟خود حقیربینی چقد آخه؟
زندگی واقعا به تمام‌معنا خوشگل پر انرژی دلسوز مهربونننننن

وووی مرسی خوشگل خانم 😍😍😍❤❤❤

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
1718