2091
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

حدس بزنید... 

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند...🍃دختری در من ساز امیدواری می نوازد🍃گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🖐️🍃
2077
نازو مهربون

زندگی واقعا به تمام‌معنا خوشگل پر انرژی دلسوز مهربونننننن

با دیوُارِ اُتاقِتـ دَردو دِلـ کُنـ 📓-!🌻 -لااَقَل نه قِضاوَتـ میکُنه 👩🏾‍⚖-!✨ -نَه اِصکِرینـ شاتـ میگیرِه ⏱-!💛 -نَه فوروارد میکُنِه 🗞-!‌-•

من پلیز

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....

بفرمایین هر کس خواست بگه از روی کاربریم🌹

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
2032
ماه جیگر تو دل برو😍😋😃 منم بگین

قلبم🤪😍😘😘اخه از اسم کاربری تو چی میشه حدس زد😂😂ولی کلا حس میکنم خیلی شیطونی😚

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2104
یکم خشک ولی مهربون مرموز خوش صدا

ایول بهت سلام چه خبرا

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد                  
1718