2058
2047

من اینجوری قضاوت نمیکنم

{به چی فکر میکنی}{پیش خودت فکر کردی خدایی که هرچی دلت خواست بتونی بهم بگی}{من فقط حرف خدام رو قبول دارم}{چون اگه از نظر کسی دیوونه باشم آخرش عزیز خدام}{میخوای مفت بگو مهم اینه پیش من دیوونه بازی های توئه}{آخر سر برای این کارهات راهی تیمارستان میشی}{ولی خودم چی}{به یه جایی میرسم که حتی فکرشُ نمیکردی}{سنگ بهم پرت میکنی}{من باهاشون یه قلعه میسازم}
2059
منو حدس بزنین

نازو مهربون

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

وقت کردین منم‌بگین😁

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2051

خب منو بگین تا منم بگم

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد                  
وقت کردین منم‌بگین😁

ماه جیگر تو دل برو😍😋😃

منم بگین

🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶🏻‍♂️📿📿📿📿😭من بی خیال خواب   تو بی خیال بخواب   صدات اوج آرامشه😍😋😃 آقامین دلی جیرانیم😂😍آیاق قابیمین باغی آچیلان زامان    آرخامی چئویرمگه دیوار آختاررام    دوروب منه اینسانلارا گوونمکدن دانیشما     🙃               💔  لعنت اولسون دوردوغوموز یردع ایچیمیزه توشن سیخینتیا      آلاه قادالم آز یارات کیفیتدی یارات 😂😅      خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت.                     خاک اینجا بوی سیل مکرر میدهد...                                         بلاخره یه روز همه چی درست میشه   درستم نشد تموم که میشه😉.

منو قضاوت کنید که نمیدونستم چی بنویسم اسممو همینجور دست زدم رو کیبورد😂😂 الانم گفتن دیگه عوض نمیشه😅

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!

منننن بگید

از اون دسته دخترایی هستم😌که بهشون سنگ پرت کنی🪨برات گل پرت میکنن🥀اما رو قبرت☠ �  My heart misses your warm caresses, my fathrدوست عزیز لطفا قبل از گرفتن قیافه از داشتن آن اطمینان حاصل فرمایید.منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم😆😃😂  با تچکر 
1718