2703
2553
عنوان

زازلهههه امونمون رو بریده

317 بازدید | 30 پست

پیش ما(گناوه)۳روز زلزله میاد.پریروز اول ظهر ی زلزله۵.۹زد خیلی شدید و وحشتناک بود واقعاااا شدیدو ترسناک کل زمین و ساختمونا ب طرز. وحشتناک تکون میخورد.۱۳۰تا پس لرزه اومده همه ریشتر بالا همه اش ۴تا۴.۷میزنه همین ی ساعت پیش۴.۴زد خیلی وحشتناک بود نمیدونیم چیکار کنیم خواب و خوراک نداریم از ترس سردرد شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

😂😂😂وای علت زلزلتون منم  گفتم دبگه تحمل تهرانو ندارم  میخوام برم غرب ایران کرمانشاه هواش خوبه  هفته بعدش زلزله اومد چند روز پیشم گفتم دیگه زندگی تو تهران فایده نداره باید برم جنوب اونجا مردماش بهترن 

2714

در کل مراقب باشید پس لرزه هاش اگه نزولی نیست

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2706