2737
2734
ایشالله به سلامتی بغل بگیریش برای منم دعا کن زودتر مامان شم

ایشالله عزیزم مطمئن باش به زودی باردارمیشی بسپار به خدا

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیبی چک منم مارک وندفو همین مارک یکی شماست .. 16 روز بعد اقدامم مثبت شد فرداش از دادم منفی شد البته هنوز پریود هم نشدم .... نمیدونم چمه دعا کن باردار باشم

شما ازمایش دادی؟

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌺
بیبی چک منم مارک وندفو همین مارک یکی شماست .. 16 روز بعد اقدامم مثبت شد فرداش از دادم منفی شد البته ...

بله من از مثبت شد 

دوباره از بده یه ازمایشگاه معتبر برو ایشالا کخ  با رداری 

بین تمام بی بی چک ها این حساسیتش بالا بو‌د بقیه همش منفی نشون دادن یا دوباره از این بی بی چک بگیر ببین چی نشون میده

2728
بله من از مثبت شد  دوباره از بده یه ازمایشگاه معتبر برو ایشالا کخ  با رداری&nbs ...

بسلامتی خیلی مبارکه گلمممم

بتلتون چند شد؟؟

اره فکر کنم باید برم ازمایش جای دیگ بدم

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌺