1874
2079

سلام عزیزان نی نی سایتی باز من اومدم بایه سرنوشت دیگه از یکی از زنان افغانستان ،خیلی ها تو تاپیک مادربزرگ بهم گفته بودند برای داستان های بعدی تگشون کنم ولی چون الان حضور ذهن ندارم اونایی که خودم یادمه رو تگ می کنم شما هم دوستاتون رو تگ کنید تا اگه کسی بهم سپرده بودو من فراموشم شده تاپیک رو پیدا کنه ممنونم عزیزان 

مردانه صفت دور جهان گردیدم نامردم اگرمرد درعالم دیدم یک رنگ ترازتخم ندیدم چیزی آن هم که شکستم دورنگش دیدم
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن

خاهرا یکی پاشع تسبیح دور بده

یکی ساندویچ کوکو و خیار

یکی نمکدون

بقیه خاهرام انگشتا آماده واسع لایک

من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم.میشع برای آرامشم و عاقبت بخیری خودمو دخترم دعا کنید♥️🎈واینکه دعا کنید دخترم آروم بشه انقد اذیت نکنه ...از ته دلم دوستتون دارم .امضای قبلیمو عوض کردم ،چون بچه ها گاهی خیلی بخاطرم ناراحت میشدن ک طاقت نداشتم..من همونم ک بخاطر خیانت و کتک بعد۷ سال جداشدم همه چیو بخشیدم بهش ک طلاقم بده و راحت بشم...دل کندن از زندگی ک با هزاررررامیدو ارزو ساختیش واقعا سخته و من از عمق وجود شکستم.
2077

لطفا تاپیکو نترکونین چون ذخیره کردم ممنون❤

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی 
2032

برای اولین بار می خوام یه داستان و دنبال کنم... 

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند... 🍃🍃دختری در من ساز امیدواری مینوازد...🍃گر نگهدار من آن است که من می‌دانم ..... شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 🍃🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚
2051

من عاشق داستانای واقعیم

اسمش را گذاشته ام جان دل؛ یعنی هم جان است و هم دل. هنوز نتوانسته ام اسمی برای احساسم پیدا کنم پس همان جان دل صدایش میکنم!                                   جان دلم همسرم

میرقصانم‍ زندگی را به سازم‍❨:              حرفی داری با منطق بزن،انتقاد داری باادب بگو ولی بدون وقتی فحش میدی نه نظرت نه منطقت هیشکدوم‍ دیده نمیشه تنها چیزی که واضح دیده میشه اینه که قابل دوستی و لایق احترام‍ نیستی       دلم‍ میخاد به همه‌ عقایداحترام‍ بگذارم‍ ولی احترام‍ به بعضی از اونا توهین به شعور خودم‍ محسوب میشه.        باشعور بخاطر شعورش سکوت میکنه بیشعور میگه ببین چجوری دهنشوبستم‍/:      ‍‍کاربرسابق