1874
2075
عنوان

داستان ماه چهره دختری قربانی(داستان واقعی)

| مشاهده متن کامل بحث + 402044 بازدید | 1512 پست
مشهدی ها مگه چجورن  نکنه فک کردی مث چینی ها بربری ان؟؟؟!!!!!!! فک کنم مشهد نیومدی 🤣🤣🤣 یکی ...

سلام عزیزم 

البته من شنیده بودم این بربریا اصالتا افغان هستن و مشهدی و ایرانی نیستن 

من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
اسی جون شغل همسرت چیه ؟البته اگه دوست داشتی بگو.

نجاری،تولیدی مبل استیل 

مردانه صفت دور جهان گردیدم نامردم اگرمرد درعالم دیدم یک رنگ ترازتخم ندیدم چیزی آن هم که شکستم دورنگش دیدم
2073
عزیزم مگه میشه ایرانی باشی و مشهد نیای اومدم زیاد هم اومدم اگه منظورت از بربری چشم بادومی هست منکه ا ...

سلام

اونهایی که شما میگید، اصالتا افغان هستند و بهشون میگن بربری 

من با یکیشون صحبت کردم شناسنامه ایرانی داشت و خوبم مشهدی صحبت میکرد ولی اقوامش داخل افغانستان بودند و خودش گفت پدر بزرگش از یکی از ولایتای افغانستان اومدن ایران  

حالا خداداد عزیزی رو نمیشناسم خیلی شنیده بودم میگفتن ترکمنه

حالا شما یه سرچ کن تو اینترنت مطلب در موردشون زیاده 

سلام اونهایی که شما میگید، اصالتا افغان هستند و بهشون میگن بربری  من با یکیشون صحبت کردم شناس ...

والا من تا حالا کلمه بربری رو نشنیده بودم که به یه ادم بگن این دوستمون اینجا گفتن من شنیدم

ممنونم عزیزم که راهنمایی کردی

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
والا من تا حالا کلمه بربری رو نشنیده بودم که به یه ادم بگن این دوستمون اینجا گفتن من شنیدم ممنونم ع ...

البته عزیزم به یه آدم که نه، به چشم بادومی ها و پف پشت پلک و اینا میگن بربری 😂

میگم ، خواستی توی نت سرچ کن چیزای زیادی برای خوندن هست ❤️ موفق باشی 

2050