1874
2047

سلام عزیزان نی نی سایتی باز من اومدم بایه سرنوشت دیگه از یکی از زنان افغانستان ،خیلی ها تو تاپیک مادربزرگ بهم گفته بودند برای داستان های بعدی تگشون کنم ولی چون الان حضور ذهن ندارم اونایی که خودم یادمه رو تگ می کنم شما هم دوستاتون رو تگ کنید تا اگه کسی بهم سپرده بودو من فراموشم شده تاپیک رو پیدا کنه ممنونم عزیزان 

مردانه صفت دور جهان گردیدم نامردم اگرمرد درعالم دیدم یک رنگ ترازتخم ندیدم چیزی آن هم که شکستم دورنگش دیدم

خاهرا یکی پاشع تسبیح دور بده

یکی ساندویچ کوکو و خیار

یکی نمکدون

بقیه خاهرام انگشتا آماده واسع لایک

طلاق گرفتم بالاخره درست روز قبل از تولدم😔ینی ۲۵بهمن،بعد یازده ماه دستو پا زدن .میشع دعام کنید با دلای پاکتون ک زندگی روی خوششو بهم نشون بده. فدای دلای پاکتون که عین خانوادمین❤من از۱۴فروردین خونه بابامم،شوهرم دوستم نداشت‌،نه زشتم نه بدتیپ  ،بهش میرسیدم انقدرررررکه جو برداشتش که کی هست،ازاون طرفم خیانتای بیش از حدش ،دست بزنش،فحاشی هاش،بی مهری هاش باعث شد کم بیارم ،با یه دختر دوساله که دنیامه ،دیگع تحملی برای جنگیدن ندارم ،خسته شدم ،کم اوردم،و ولش کردم برای هرزه هایی ک میمرد براشون و نمیدونست فقد برای خالی کردن جیبش باهاشن،مارو ول کرد تا به اونا برسع،خــــدایا تو که شاهد تمام زندگیم بودی ،تقاص کارایی ک کرده رو میخام ،من هیچوقت نمیبخشمش عوضی رو ،که من عاشقش بودم و منو انقددددد عذاب داد و نهایت گفت برو ،چرا تو زندگی خصوصیم دخالت میکنی؟همین !یه صلوات یا یه دعا مهمونم کنید ،تصمیمم طلاقه ،دیگه بریدم واقعا،تلاش و دستوپازدن فقد عمرمونو تلف میکنه
2059