2733
2734
عنوان

شما دعا کنید به حاجتم برسم منم به نیت شما زیارت عاشورا میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 39 پست
سلام عزیزم اسمم الهه س دعام کنی الهی ک حاجت روابشی گلم منم ب نیت ۵تن برات۵تا صلوات فرستادم

خیلی ممنونم  حاجت روا بشی بحق پنج تن

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم... انشالا بزودی زود و به بهترین صورت ممکنه و حتی از حد تصورت هم بهتر، حاجت روا بشی و خیر و مص ...

ممنون عزیزدلم نمیدونین چقد حس خوبی بهم داد اینکه یکی یهو برام دعا کنه و دعایی رو برام بخونه خیلی خوشحالم کردین ممنون بابت دعاهای زیباتون😍❤

چشم عزیزم حتما دعا میکنم و یه سوره یاسین به نیت باز شدن گره های زندگیتون میخونم انشاالله خیلی زود دلتون شاد بشه و به حاجت دلتون برسین❤🌸

اسم کاربریم "باوان" اصطلاح کوردی هست ترجمه سادش میشه جگرگوشه ولی خب اصلش از بابان و بابا میاد یعنی خونه‌ پدری چیزی فراتر از جگرگوشه وقتی بهت میگه باوانِم یعنی داره با زبونِ بی‌زبونی میگه اونقدر با روحم آمیخته شدی که حالا ریشه‌ی منی😍خدایا شکرت...❤مهربونا با دلای پاک و قلبای مهربونتون میشه برام دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟🌸
منم‌برات‌میخوام میشه‌برام‌بخونی‌‌فردا‌ ازمون‌دارم‌قبول‌شم

سلام آزمونت چطور شد خوب دادی؟

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
2728
نه‌رد‌شدم😓😓

ای وای 😔😔😔😔

2738