2737
2734
عنوان

شگفتا🥴😑عروس ۱۴ ساله تو تلویزیون😑

| مشاهده متن کامل بحث + 10035 بازدید | 398 پست

خودم وقتی ۱۷ سالم بود ازوداج کردم البته راضی نبودم با گریه پای سفره عقد نشستم‌ بعد ۲۵ سال زندگی مشترک هنوز دارم ضرر هاش رو میبینم دوستانم که درس خوندن از نظر اجتماعی وفرهنگی تحصیلاتی رشد کردن شاغل شدن استقلال مالی دارن هر روز بخاطر تو اجتماع بودن از منی که خونه دار بودم از نظر روحیه، ظاهر ،معاشرت وخیلی چیزهای دیگه مجبور بودن خودشون رو آپدیت ترنگه دارن ضرر ازدواج تو سن پایین رو وقتی جایی میرم ومیزان تحصیلاتم رو میپرسن میفهمم وقتی بچه ی من تو درس کم میاره ونمیتونم کمکش کنم وقتی تو جلسات مدرسه میبینم از اکثر والین بچه ها سواد کمتری دارم‌و مثلا مادر همکلاسی پسرم که صندلی بغلی نشسته وباسوادهست گفتار ورفتار ومعلوماتش چقدر با من متفاوته حتما میگید میشد ادامه بدی درس رو بعد ازدواج ،وقتی با هزارتا بهانه بهم اجازه ندادن چطور میتونستم خوب دارن ازدواج تو سن پایین رو اروم اروم جا میندازن مادرهای کم سنی که به خاطر شرایط سنی با کوچکترین چیزی دستخوش هیجانات آنی قرار میگیرن و راحت میشه  به هر سمتی که دلشون خواست سوقشون بدن مغزهاشون رو با هرچیزی به صلاحشون هست پر کنن شدیم گوسفندهایی که هر جا چوپان گفت باید بریم ادم نیستیم که  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا رو میسازن کانال های خاک برسر اون ور ابی هم  برمیدارن تکه هاشو نشون میدن فریاد وااسفا سرمیدن بابا خوب حداقل تو تلویزیون ملی نشون ندین چقدر جهان سومی و خاک برسرین 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
من میگم کاری نداشته باشین به مردم هر کی تو هر سنی دوس داره بزارین ازدواج کنن .

ما که کاری نداریم ولی چون این اتفاق مستقیما رو اجتماع تاثیر میذاره باید ریشه یابی بشه و مشکل حل بشه... ما میگیم مشکلو حل نمیکنن حداقل ترویج نکنن

2728

من با زود ازدواج کردن مخالفم خودم ۱۹سالگی ازدواج کردم اما الان که ۲۵سالمه واقعا که به گذشته فک میکنم خیلی اشتباه داشتم الانم اگه ازدواج میکردم قطعا انتخابم همسرم بود اما پخته تر و با سیاست تر رفتار میکردم والان به همه میگم دختر سن ازدواجش ۲۵سالگیه نه زودتر....من کنکور دادم و دانشگاه دولتی قبول شدم اما شرایط پذیرشش بعد کنکور مصاحبه و بومی بودن بود که بخاطر شغل همسرم مجبور شدم قیدشو بزنم و برم یه شهر دیگه بزرگترین اشتباهم بووووود

نمیدونم این پدر مادرایی که ۱۳یا۱۴سالگی دختراشونو شوهر میدن شاید واقعا نمیتونن کنترلشون کنن و اگه بیشتر از این مجرد بمونن واقعا ضررش برای جامعه بیشتر باشه

اشتباهه  اصلا دلیل اوردنشون رو نمیفهمم

چرا تو اینترنتن نیست برنامه؟ 

دلٺ درماندھ میمیࢪد اگࢪ غافل شوی از او، به هࢪ وقٺی صدایش کن حمایٺ میکند حٺما❣️الله❣️        💚بر جمال دلربای مهدی صلوات💚
2738