2733
2734
عنوان

اینوفولیک

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 27 پست
خو هنو زوده 😐 بچه ک بیاد تا اخر عمر باهاته 😐

عزیزم ما ها ک تنبلی داریم باید اقدام کنیم شاید خدایی نکرده دیر بگیره 

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شوهرم سربازه😐 

دو ساله نیمه عروسی کردی شوهرت سربازه😐😂

خب خواهر من سن شوهرم مناسبه همچنین بقیه شرایطمون

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
2728
 این شرایط نبودهم باردار نمیشدم 😐 روانشناساهم میگن ۵سال بعد از زندگی مشترک

چند سالتونه شما؟

من ک عزا گرفتم چرا نمیشه😐😂

۲۴، استرس نداشته باش، بزن ب بیخیالی 

من ۲۳ سالمه

شوهرم ۳۳ سالشه 

سنش میره بالا بخوام نیارم

2738
خو بره بالا، عموی بابام تو ۸۰سالگی بچه دار شد🤣 مردا تا اخر عمر میتونن😅😅😅

توروخدا من ک دارم اقدام میکنم ها ولی تو بیا بزن تو گوشم استرسم کم شه 

دکتر منم برام نوشته بود ۲ بستع ولی من یه بسته خوردم انشالله این ماه مامان شم

عزبزم شما همراه اینوفولیک اسیدفولیک هم خوردید اگر بله چند وقت؟

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین