2410
2553

خانوما من همیشه مغزم مشغوله احساس میکنم خیلی بیهوده دارم زندگی میکنم 

ب عنوان یک زن باید چ چیزایی بلد باشم 

مثلا آشپزی همسرداری تربیت بچه ام تزیین سفره ومیوه واین چیزا خیلی ذهن ومشغول میکنه دوست دارم همه چیزم در حد عالی باشه آیا شما همه این موردا رو خوب بلدین

چرا رفتی ؟چرا من بیقرارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فقط اخلاقم خوبه و مهربونم تمام 😬😬😬

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2456

درحد معمول  خانه داری خوبه بلد باشی.

اگر هم علاقه مندی یک شاخه رو حرفه ای تر یادبگیری.

کارهنری هم بدونی.

البته من ترجیح میدم بیشتر علم و افکار روز رو دنبال کنم و با نسل جدید بیشتر در ارتباط باشم. بچه ام درآینده مادری میخواد که همه جوره باهاش باشه و درکش کنه نه مادری که فقط قرمه سبزی بلد باشه.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

کلا راجع به جامعه و سیاست

تاریخ ایران و جهان

راجع به دین و مذهب

راجع به این چیزا بااااید هر انسانی خصوصا هر خانومی بلد باشه

چون تو مادری و روی بچه هات اثر میگذاری

باید دانا باشی و آگاهی داشته باشی

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2714

این تاپیک ـو بخون فک کنم به‌درد بخوره عزیز ـم

بوخودا کاربرِ جدید نیستم😭از سالِ ۹۶ خوانندهٔ خاموش بودم؛ یه کاربریِ دگه عم دارم که سیم‌کارت ـم سوخته و نمیتونم از ـش استف کنم💔😂😂میشه تاپیک ـایِ عکس و داستان تگ ـم کنید؟🍃🍓من با هیش‌کی دعوا ندارم:، حقیقتاً اصن حوصلهٔ دعوا ندرم:٫ سعی میکنم با همه محترمانه صحبت کنم و انرژیِ مثبت بپاچونم✨✌هر روز n‌بار با خود ـت تکرار کن "هیچی از هیچ‌کی بعید نیس" ;،