2737
2734
عنوان

باردارم. دل‌دردم. می‌ترسم.☹

| مشاهده متن کامل بحث + 114 بازدید | 21 پست
ممنونم از توجهت عزیزم. یه کم از نظر زمانی طول کشید یعنی از صبح تا حالا ادامه داره برای همین ترسیدم. ...

نگران نباش. استراحت کن.چیز سنگین بلند نکن انشاالله خوب میشی

خدایا شکرت تاریخ 99/11/20بی بی چکم مثبت شد😍خدا جون همونجوری که توی دلم گذاشتی به سلامت توی بغلم بذار🙏برای سلامتی بچم صلوات بفرستید❤️خدایا هرکی آرزو مادر شدن داره قسمتش کن. خدایا شکرت الان دقیقا 9هفته و 5 روزمه در تاریخ 99/12/25صدا قلبشو شنیدم(انشاالله زودی بیای بغلم😘)انشاالله قسمت همه منتظرها. تاریخ 1400/1/10غربالگری اول انجام دادم خدارو شکر همه چیز خوب بود الان دقیقا طبق سونو 12هفته 4روزم هست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حتی دردش تا واژنم میرسه ولی درد واژنو میدونم طبیعیه

احتمالا همون رشد رحم باشه. هم درد من و هم درد شما... استراحتت و زیاد کن...بهم خبر بده زیر این تاپیک اگه بهتر شدی 

پرنده خوشبختی در دستان آنکس می آرامد که در چنگش نگیرد.
احتمالا همون رشد رحم باشه. هم درد من و هم درد شما... استراحتت و زیاد کن...بهم خبر بده زیر این تاپیک ...

باشه عزیزم حتما انشالله ب سلامتی بگذره

لطفا لایک نکنید فقط ریپلای کنید 
2731
احتمالا همون رشد رحم باشه. هم درد من و هم درد شما... استراحتت و زیاد کن...بهم خبر بده زیر این تاپیک ...

سلام عزیزم من دیشب شیاف پروژسترون استفاده کردم بهتر شدم 

لطفا لایک نکنید فقط ریپلای کنید