2737
2734
عنوان

باردارم. دل‌دردم. می‌ترسم.☹

114 بازدید | 21 پست

سلام دوست‌جونا، زیرِ دلم سمت راست یه حالت آزردگی‌ای داره و از صبح گاهی درد می‌گیره. چی‌کار کنم؟ ترسیدم.

پرنده خوشبختی در دستان آنکس می آرامد که در چنگش نگیرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اوه دردش قابل تحمله موردی نداره. اما اگه دردش زیاده اذیتت میکنه حتما باید بری دکتر

خدایا شکرت تاریخ 99/11/20بی بی چکم مثبت شد😍خدا جون همونجوری که توی دلم گذاشتی به سلامت توی بغلم بذار🙏برای سلامتی بچم صلوات بفرستید❤️خدایا هرکی آرزو مادر شدن داره قسمتش کن. خدایا شکرت الان دقیقا 9هفته و 5 روزمه در تاریخ 99/12/25صدا قلبشو شنیدم(انشاالله زودی بیای بغلم😘)انشاالله قسمت همه منتظرها. تاریخ 1400/1/10غربالگری اول انجام دادم خدارو شکر همه چیز خوب بود الان دقیقا طبق سونو 12هفته 4روزم هست
اوه دردش قابل تحمله موردی نداره. اما اگه دردش زیاده اذیتت میکنه حتما باید بری دکتر

اونقدری نیست که بی‌تابم کنه بیشتر وقتی پامیشم و راه میرم اذیت میشم.

2738
اجی  درد زیرشکم  گاهی میکشه سمت استخوان لگن؟

عزیزم ما من نمیکشه سمت لگن... فقط همون ناحیه زیر شکم سمت راستمه... نزدیک تخمدان

اونقدری نیست که بی‌تابم کنه بیشتر وقتی پامیشم و راه میرم اذیت میشم.

طبیعی عزیزم. منم گاهی میاد سراغم زود خوب میشم. توی بارداری هر نوع علایمی آدم تجربه میکنه. فقط اگه به لکه بینی نیوفتی یا دردش برات اذیت کننده نباشه مشکلی نداره

خدایا شکرت تاریخ 99/11/20بی بی چکم مثبت شد😍خدا جون همونجوری که توی دلم گذاشتی به سلامت توی بغلم بذار🙏برای سلامتی بچم صلوات بفرستید❤️خدایا هرکی آرزو مادر شدن داره قسمتش کن. خدایا شکرت الان دقیقا 9هفته و 5 روزمه در تاریخ 99/12/25صدا قلبشو شنیدم(انشاالله زودی بیای بغلم😘)انشاالله قسمت همه منتظرها. تاریخ 1400/1/10غربالگری اول انجام دادم خدارو شکر همه چیز خوب بود الان دقیقا طبق سونو 12هفته 4روزم هست
طبیعی عزیزم. منم گاهی میاد سراغم زود خوب میشم. توی بارداری هر نوع علایمی آدم تجربه میکنه. فقط اگه به ...

ممنونم از توجهت عزیزم. یه کم از نظر زمانی طول کشید یعنی از صبح تا حالا ادامه داره برای همین ترسیدم. ولی شدتش زیاد نیست. خونریزی هم شکر خدا ندارم. امید به خدا

2706