2726
عنوان

آخرین باری که خندیدید کی بوده؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکم پیش پسرم منو خنده انداخت. سه سالشه هی نقاشی می‌کشید میگفت بفرستم برای این و اون. بچه های برادر و خواهر و هم عروسم منظورشه. خواهرم یه دختر 4 ساله داره پسرم یه کشتی کشید بعد فرستاد به پروفایل خواهرم. بعدم ویس فرستاد سلام مهدیه خوبی؟ برات یه کشتی کشیدم که پدر و مادرت سوارشن و دارن می افتن تو آب بعد میرن پیش خدا. وای مردم از خنده زود رسیدم بهش ویسشو پاک کردم🤒😆

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

یکم پیش پسرم منو خنده انداخت. سه سالشه هی نقاشی می‌کشید میگفت بفرستم برای این و اون. بچه های برادر و ...

وای خدا   

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
وای خدا    

اصلا نمیدونم چرا اینو گفت. برای بچه اون یکی خواهرم خودشو مامان باباشو کشید براش فرستاد گفت خودتو مامان باباتو کشیدم اما نمیدونم چرا بابات کج و کوله ست 4 تا وویس فرستاد هی میگفت بابات کج و کوله ست بابات کج و کوله ست😂😂

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

اصلا نمیدونم چرا اینو گفت. برای بچه اون یکی خواهرم خودشو مامان باباشو کشید براش فرستاد گفت خودتو مام ...

دنیای بچه ها قشنگه خدایی  

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
همین الان با خوندن نظرات این تاپیک در مورد بچه هاشون خندیدم

خداروشکر