2733
2734
عنوان

شوهرم میگه . قرص جلوگیری بخور‌ عوارضی داره😑

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 19 پست
الان  اینو کی به شوهرش بگه گوش میده آخهههه

باید روز اول ازدواج بهش میگفتی

کاندوم فقط یه موضوع ساده اتاق خوابی نیست

یجور فرهنگه

باید فرهنگ استفاده ش توی انسان وجود داشته باشه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
قرص مشکلی نداره مامان من ۱۲ سال خورد بعدشم سریع باردار شد  خودمم گهگاهی میخورم قرص خوب بگیر مث ...

واقعاااا  رنگ پوستت خوبه ؟ لک قهوه ای نداری؟

اگه کتاب  خوب یا سایت خوب  در مورد تربیت فرزند ، و روابط و شخصیت میدونی بهم معرفی کن . کتاب زنان زیرک . زن بودن از تونی گرنت .نیمهی تاریک وجود تاپیک دختر گرانبها و بانو آرتمیس عالی  هستند وخوندمشون. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو برو عمل کن

اتفاقا گفتم 

ولی واقعی که نمیشه 

وقت دعوا فقط این حرفا خوبه تو واقعیت نمیشه

اگه کتاب  خوب یا سایت خوب  در مورد تربیت فرزند ، و روابط و شخصیت میدونی بهم معرفی کن . کتاب زنان زیرک . زن بودن از تونی گرنت .نیمهی تاریک وجود تاپیک دختر گرانبها و بانو آرتمیس عالی  هستند وخوندمشون. 
واقعاااا  رنگ پوستت خوبه ؟ لک قهوه ای نداری؟

نه مشکلی نبوده البته من خیلی کم میخورم سالی نهایتا دوماه فقط هم خارجی میگیرم مطلقا ال دی و‌اچ دی نمیخورم بقیه وقت ها کاندوم هست به همسرت بگو من دوماه قرص میخوردم بقیه اش جنابعالی کاندوم استفاده کن 

belfijoon هستم                                                                 
2731
نه مشکلی نبوده البته من خیلی کم میخورم سالی نهایتا دوماه فقط هم خارجی میگیرم مطلقا ال دی و‌اچ د ...

آره پیشنهاد خیلی خوبیه  میگم بهش .

ممنون که راهنمایی کردی.😗😗😗😗