بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ریسک داون و تریزومی ۱۸ وجود ندارد

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببخشید من اینجا سوالم و میپرسم با اجازتون 

دوستان دکتر برام آزمایش سلفری نوشته چون با ivf باردار شدم 

انا من هنوز سونوی ان تی ندادم که ریکس داشته باشه که سلفری  بدم 

به نظرتون باید حتما سلفری و بدم ؟؟؟

ببخشید من اینجا سوالم و میپرسم با اجازتون  دوستان دکتر برام آزمایش سلفری نوشته چون با ivf بارد ...

آزمایش بدی

خیالت راحت تره جوابش مطمعنه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
آزمایش بدی  خیالت راحت تره جوابش مطمعنه

آخه نه فامیلیم‌ نه سن بالا نه هیچ چیز دیگه 

ای وی اف هم برای تعیین جنسیت انجام دادم دوتا پسرامم  سالمن

من هنوز سونوی غربالگری هفته دوازدهم و ندادم 

بعدم جدای از عزینه اش که حدود ۴ میلیونه یک ماه طول میکشه جوابش بیاد

آخه نه فامیلیم‌ نه سن بالا نه هیچ چیز دیگه  ای وی اف هم برای تعیین جنسیت انجام دادم دوتا پسرام ...

آره گرونه منم سر پسرم بهم گفت برو چون ان تی ۲ بود ولی من نرفتم 

چون دخترمم صحیح سالم دنیا اومده بود هزینش هم زیاد بود  نداشتم  ولی بعدش سنو انومالی سالم بود 

خداروشکر پسرمم سالم دنیا اومد و الان دوماهشه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
آره گرونه منم سر پسرم بهم گفت برو چون ان تی ۲ بود ولی من نرفتم  چون دخترمم صحیح سالم دنیا اومد ...

منم میگم اول برم سونوی دوازده هفته اگه خدایی نکرده ریسک داشت بعد برم سلفری

به نظرت چیکار کنم 

من نازایی نداشتم فقط تعیین جنسیت کردم ، یعنی چون آزمایشگاهیه ممکنه که مورد دار باشه ؟؟؟؟

منم میگم اول برم سونوی دوازده هفته اگه خدایی نکرده ریسک داشت بعد برم سلفری به نظرت چیکار کنم  ...

آره همین کاری که میگی انجام بده 

اگه خدایی نکرده ریسکش بالا بود بعد برو سلفری بده 

انشالله که سالم سالم و یه دختر ناز خدا بهت بده 

و اینم در نظر بگیر هرچی سن بالا تر بره  احتمال اینکه ان تی بالا

باشه زیاده اصلا نترس 

2706