2726
عنوان

اگر شما یک نوزاد داشتید...

233 بازدید | 40 پست

تا کی از خونه نمیبردیدش بیرون؟ البته فقط خونه مادربزرگاش؟

من نوزاد سیزده روزه دارم مادرشوهرم همش میگه بیاید خونمون منم اصلا دلم نمیخواد ببرمش

هر چیز که در جستن آنی،آنی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حداقل تا یه ماه

گاندی جمله‌ی خیلی خوبی داره که میگه:..«هیچ کس از فاسد حمایت نمیکند، جز فاسد!............هیچ کس از ظالم دفاع نمیکند، جز ظالمین!..........هیچ کس از آزادی دفاع نمیکند، جز آزاد اندیشان!.........و در این میان هرکسی میداند کجای این داستان قراردارد..»
2728

نمیدونم والا اخه خونه مادرا که بیرون حساب نمیشه. ولی شنیدم تا چهل رو بیرون نبرید و اینا.

خودم لچه دار بشم ۱۰ روز اول خونه خودم میمونم و مادرم کنارم بعدش میرم خونه مادرم میمونم.

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

با این کرونا اصلا نمیبردمش هیچ جا 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2706