2726
عنوان

مردایی ک میان نینی سایت🤬🤬🤬

3318 بازدید | 410 پست

📌اصلا میدونین سایت چیه؟تبادل نظر مادران و باردارا و در اصل زنان

اصلا این سایت مال شماها نیست ک توی همه ویز دخالت میکنین ک هیچ جا زنا راحت نباشن 

حالا کاش چرت و پرتاتون پشیزی هم ارزش داشت

چن دیقه پیش ی تاپیکی بودم ک خدا نصیب کسی نکنه خانومه همسرش خیانت کرده بود

ی اقایی اومده و چرت و پرت ک شما نمیزارین شوهراتون زن دوم بگیرنو تقصیر شماست و اینا ک خدا شاهده انقدرررر حرص خوردم سرم درد گرفت

آخه کسی نیست بگه مردک تو زنی؟حامله ای؟زاییدی تازع؟اصن آدمی؟سایت زنونه برا چیته؟نکنه میخای حامله شی؟فقط نمک میپاشن رو زخم بقیه.بابا جمع کنین برین ی جا حداقل شرتون نباشه یکم اعصابامون راحت باشه

#اندکی_شعور

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر                             یادگاری که در این گنبد دوار بماند❤️🎈                              - میشه واسم دعا کنی خانوم دکتر شم؟!🥺

خاله زنک هستن باید تو همه چی نخود آش باشنا خبر نداری 

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اون جوجه محصلا رو هم بگو🤕

منو میگی؟😅

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر                             یادگاری که در این گنبد دوار بماند❤️🎈                              - میشه واسم دعا کنی خانوم دکتر شم؟!🥺
خاله زنک هستن باید تو همه چی نخود آش باشنا خبر نداری 

اره فضول محلن

اگه سایت نمی‌خواست بیان ک تو ورود مرد قرار نمی‌داد 

🙄

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .                                                                                                                         
الهی حامله بشن

انشالله😅

یکی از اونا ب من گفت بی ادب 😐 تو تاپیک خیانت اومدی نظرم میدی زبونتم دراز باشه اینو دیگه کجا دلم بزارم 

حالا نظر بدن خوبه  ولی با قلدری  حرف زدن اعصاب من یکی نمیکشه 

اصولا این بحث زن دوم رو اون اقایونی ازش دفاع میکنن که ببخشیدا ماده الاغ نگاهشون نمیکنه واسه دلخوشیشون توهم فانتزی میزنن

وگرنه مرد درست درمون و با شخصیت از این زرا نمیزنه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
اگه سایت نمی‌خواست بیان ک تو ورود مرد قرار نمی‌داد  🙄

یهو گفته بیان ادم شن😅نمیدونه چین اینا

2706